Rozlučka se svobodou

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 359 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 359 produkt(ů) v této kategorii

Rozlučka se svobodou je mimořádně důležitým dnem v životě každé budoucí nevěsty a ženicha. Není divu! Vždyť je to pro ně poslední večírek před změna rodinného stavu! Jste svědkem nebo svědkyní a pořádáte v blízké budoucnosti večírek? Pak nezapomeňte, že při tak výjimečné příležitosti se vyplatí dbát na všechny detaily. Ať je to oslava, která vám zanechá krásné vzpomínky do konce života!

Jste organizátorem rozlučkového veřírku? Možná přemýšlíte, jak zabalit drobnosti na rozlučku se svobodou? V internetovém obchodě Saketos najdete různé dárkové pytlíky na dárky na rozlučku se svobodou pro účastníky i dárek pro hvězdu večera. Vybírat můžete ze saténových, sametových, jutových, lněných, bavlněných, organzových a krásně lesklých metalických tašek (s efektem BLING!).

Ozdobné pytlíky budou krásným doplňkem vaší párty a umožní vám krásně zabalit doplňky na rozlučku se svobodou! Díky různým barvám, materiálům a velikostem si vybere každý. Pytlíky jsou opakovaně použitelné, takže si je účastníci mohou užívat ještě dlouho po večírku a použít je i při jiných příležitostech!

Překvapte své kamarádky pytlíky na originální dárky s potiskem na rozlučkový večírek. Přesvědčte se sami, jak krásně budou vypadat v našem obalu. Můžete si vybrat taštičky v růžových a bílých odstínech typických pro tento veřírek, ale najdete i módní pytlíky ve zlaté, stříbrné, černé a přírodních barvách (odstíny béžové, hnědé a ecru). Široká nabídka produktů v této kategorii vám umožní dokonale sladit obal se stylem a barvami vaší akce. Postarejte se o každý detail a připravte nezapomenutelnou oslavu!

Samozřejmě jsme připravili i něco pro Pány! Chcete vyšperkovat každý detail a pěkně zabalit dárky a předměty na rozlučkový večírek? Široká paleta barev a tkanin vám umožní vybrat si módní doplňky vhodné i na pánský večírek.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product