Svatý křest

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 322 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 322 produkt(ů) v této kategorii

Křest dítěte je velmi důležitou událostí v životě každého rodiče, který chce, aby se jeho dítě připojilo ke společenství církve. Pořádáte při této příležitosti oslavu a chcete poděkovat svým hostům za účast na křtu? Pak vyberte tematický dárek pro hosty, který je jasně spojen se Svátostí křtu. Poděkování pro hosty za účast na křtinách je tou nejlepší možnou volbou! Mohou to být personalizované magnetky nebo čokolády s fotografií dítěte. Na webu najdete také krásné ručně vyráběné svíčky a mini mýdla připomínající porcelánové figurky andělů. Tyto typy řemeslných výrobků se skvěle hodí jako DIY poděkování hostům za účast na křtu. Pozornost věnovaná detailům vám pomůže zdůraznit výjimečnost této oslavy! Jakmile máte vybrané dárky, je čas myslet na jejich obal! Textilní pytlíky Saketos jsou dokonalou odpovědí na otázku, jak zabalit dárek pro kmotry a dárky pro ostatní hosty!

Přijdete na oslavu jako host a hledáte pěkný obal na dárek ke křtinám pro holčičku nebo chlapečka? V obchodě Saketos najdete textilní pytlíky různých velikostí, které vám díky rychlému a pohodlnému systému zavírání pomohou pěkně zabalit různé dárky! Můžete si u nás objednat jak malé pytlík na křestní medailonek, tak velké elegantní pytlíky, do kterých se vejde např. pamětní vydání Bible, ikona se svatým patronem nebo personalizovaná kazeta s rytinou.

Další výhodou pytlíků nabízených firmou Saketos je jejich odolnost a univerzálnost. Textilní taštičky na křtiny můžete v budoucnu použít například k uložení suvenýrů a přáníček, které vaše dítě v tento den dostalo.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product