První svaté přijímání

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 371 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 371 produkt(ů) v této kategorii

Pořádáte oslavu u příležitosti svatého přijímání a hledáte originální nápady? Jedním z nejoriginálnějších řešení jsou jistě pozvánky na svaté přijímání v pytlíku dárkem. Překvapte své hosty, již během předávání pozvánek! Výběrem originálních pozvánek dáte svým blízkým najevo, jak důležitá je pro vás jejich přítomnost v tento výjimečný den.

Další věcí, na kterou je třeba myslet při pořádání oslavy při této příležitosti, jsou dárky, které hosté dostanou jako poděkování za účast na svatém přijímání. Podoba dárku je nezávazná - omezuje nás pouze naše fantazie. Textilní pytlíky jsou velmi univerzální obaly, do kterých můžete snadno zabalit předměty jakéhokoli tvaru. Mohou to být upomínkové figurky andělů nebo sladkosti (např. čokoládové nebo fondánové bonbony s fotografií dítěte).

Pořádáte oslavu u příležitosti svatého přijímání v pohodlí svého domova? Jste na správném místě! Jedinečné obaly od Saketosu můžete použít jako dekoraci svého domova u příležitosti svatého přijímání! Tyto víceúčelové pytlíky jsou pro tento účel ideální. Malé textilní pytlíky lze mimo jiné použít jako pouzdra na příbory a dárkové balíčky pro hosty s visačkou. Větší pytlíky lze použít jako obaly na květináče a pytel o rozměrech 16x37 cm elegantně zakryje láhev nebo karafu.

Jdete ke svatému přijímání jako host a hledáte pěkný dárkový obal? Máme ho! Obaly od Saketos se skvěle hodí jako dárkové obaly ke svatému přijímání od kmotrů, prarodičů a dalších hostů. Nabídka našeho obchodu se vyznačuje širokým výběrem velikostí. V nabídce najdete pytlíky od nejmenších, tj. 5 x 7 cm, až po největší, tj. 75 x 100 cm. Najít správnou velikost pytlíki pro dárek od kmotra ke svatému přijímání proto nebude vůbec žádný problém!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product