Sv.Valentýn

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 233 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 233 produkt(ů) v této kategorii

Valentýn, den zamilovaných... Tento svátek se slaví prakticky po celém světě a datum 14. února je pevně zapsáno v kalendáři každého z nás. Pokud stále přemýšlíte, proč slavit Valentýna, rádi bychom vám připomněli, že tento den je dalším z mnoha způsobů, jak udělat radost těm, které máte nejraději.

Klasickým dárkem je čokoláda a kytice květin, ale někteří říkají, že to jsou dárky, které se dávají každý den a při každé příležitosti, a proto hledají něco neobvyklého. Originální dárek k Valentýnu by měl být jedinečný, vzbuzovat obdiv a obdarovaný by si ho měl zapamatovat. Když připravujeme dárky pro ni, pro něho, pro manžela, pro manželku, přítelkyni nebo přítele, často chceme, aby byly krásně zabalené. Bez ohledu na to, koho chceme obdarovat, přikládáme velký význam tomu, jak bude takový dárek vypadat.

Dárky pro ženy lze zabalit do jemných bílých, červených nebo růžových pytlíků, zatímco valentýnský dárek pro přítele bude vypadat skvěle v elegantních černých nebo přírodních pytlících. Textilní tašky a pytlíky značky Saketos jsou velmi univerzální a všestranné - můžete je snadno přizpůsobit dárku a osobě, která jej obdrží. Pokud stále váháte, jak zabalit bižuterii, můžeme vám pomoci! K tomuto účelu se skvěle hodí malé saténové, sametové nebo lněné pytlíčky. Zdůrazní jedinečnost dárku a umožní vám déle se z něj těšit.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product