DIY - kreativní sady

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 70 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 70 produkt(ů) v této kategorii

DIY je zkratka z anglického "Do It Yourself", tedy "udělej to sám". Jak už název napovídá, jde o vlastnoruční oživení starších předmětů nebo vytvoření něčeho jedinečného od nuly. Výhodou většiny DIY řešení je, že využívají mnoho prvků, které již máme doma. V dnešní době plné předmětů diskutabilní kvality je to skvělá alternativa - místo nákupu si vyrobte domácí ozdoby a dekorace sami! Je to také skvělý způsob, jak kreativně strávit volný čas s rodinou a přáteli. Je to také skvělá forma odbourání stresu, která vám umožní odpoutat se od všedního dne a odpočinout si.

Spojte příjemné s užitečným a pomocí našich produktů si sami nebo se svým partnerem uspořádejte domácí spa DIY. K tomu se skvěle hodí pytlíky z přírodní bavlny nebo taštičky ze lnu. Můžete je použít nejen k vytvoření příjemné atmosféry pomocí aromatických svíček, ale také k uložení koupelové soli, koupelových kuliček a veškeré ostatní kosmetiky.

S doplňky dostupnými v Saketos si můžete vytvořit jedinečné interiérové dekorace a krásně vyzdobit dárkové obaly! Pokud chcete, aby dárky zabalené v textilních pytlících vypadaly ještě krásněji, sáhněte po dalších pomůckách! Červené textilní mašle na spínacím špendlíku můžete použít k ozdobení dárkového pytlíku mašlí, aniž byste museli vázat stuhu. K ozdobení vánočních dárků můžete použít také krásné dřevěné hvězdičky a visačky k označení dárků.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product