Zahrada a pokojové rostliny

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 150 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 150 produkt(ů) v této kategorii

Majitelé domů se často rozhodnou oživit své pokoje květinami a rostlinami v květináčích. Díky tomu můžete mít kousek zahrady v každém koutě svého domu.

Jak můžeme naše rostliny odlišit od ostatních? Je to snadné! Stačí nahradit obyčejný, fádní obal, vynikajícím pytlíkem na květináč. Díky tomu získá váš pokoj jiný, nestandardní styl.

Kolikrát jste se rozhodovali, že si koupíte bylinky v květináčích, do kterých jste neměli co dát? Od této chvíle se s tímto problémem nemusíte vypořádávat! Stačí se jednoduše rozhodnout pro zakoupení našich produktů. Lněné pytlíky s potiskem jsou ideální pro vaši mini zahrádku.

Textilní pytlíky se používají také v kuchyni, kde máme mnoho různých produktů. Kolikrát se vám stalo, že jste otevřeli obal příliš prudce a polovina se toho vysypala? Naše pytlíky vám poskytnou pohodlí během používání, bezpečnost pro potraviny a výjimečný styl.

Díky možnosti personalizace si můžete připravit pytlíky s nápisem, který uvádí, co je uvnitř. Pytlíky na sušené houby pomáhají zachovat aroma a chuť produktu a navíc zabraňují tvorbě plísní.

Lněné a bavlněné pytlíky Saketos jsou vyrobeny z přírodních, bezpečných materiálů, které nepoškozují životní prostředí a jsou časem biodegradovatelné.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product