Lifehack - chytré nápady

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 159 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 159 produkt(ů) v této kategorii

Hledáte způsob, jak uspořádat svůj dům, dílnu nebo sklep, ale nechcete utrácet spoustu peněz za organizéry? Velkým výdajům se můžete vyhnout velmi snadným a kreativním způsobem.

Objevte organizéry značky Saketos! V našich pytlících najdete spoustu nápadů, jak uspořádat věci, které se v domácnosti často ztrácejí. Široká nabídka materiálů, barev a velikostí vám pomůže dostat pod kontrolu nepořádek v kuchyni, koupelně, obývacím pokoji, ložnici a dětském pokoji.

Pytlíky menších rozměrů jsou ideální pro uspořádání bižuterie, vlasových doplňků nebo drobných předmětů v dámské kabelce.

Ani garáž nebo kutilský koutek nemusí vypadat chaoticky. Uspořádejte své kolekce! S našimi pytlíky si můžete jednoduše uspořádat šroubky, vruty a další drobné předměty, což vám nejen zpříjemní, ale také urychlí a usnadní práci.

Neměli bychom zapomínat ani na nejmladších členy naší domácnosti, pro které je pořádek obvykle spojen s ničím příjemným. S barevnými pytlíky může úklid a uspořádání dětského pokoje vykouzlit úsměv na tváři nejen dítěti, ale především rodičům. Textilní pytlíky pomáhají uspořádat pastelky, hračky, knihy nebo stolní hry - a to je jen několik příkladů jejich využití.

Každý rodič asi zná z vlastní zkušenosti situaci, kdy ráno při přípravě do školky nebo školy začíná na poslední chvíli hledat pár ponožek nebo oblíbené tričko - máme řešení! Pytlíky s potiskem pro každý den v týdnu vám pomohou uspořádat oblečení a další věci, zpříjemní rána a umožní i těm největším ospalcům spát o pověstných pět minut déle.

Tyto pytlíky jsou také ideální pro balení na cesty. Díky takové organizaci ušetříte nejen místo v kufru, ale také čas, který má na dovolené cenu zlata.

Tyto pytlíky jsou vhodné nejen pro použití v domácnosti, ale lze je použít i v práci. Nepořádek na pracovním stole neprospívá soustředění a koncentraci, díky pytlíku můžete snadno uklidit i svůj stůl.

Pytlíky jsou také zajímavou alternativou k hotelovým visačkám na dveřích. Jejich velkou výhodou je životnost, ekologický vzhled a možnost umístit do nich dárky, letáky nebo reklamní předměty. Uvidíte, že takový věšák nemusí být nudný! Díky možnosti personalizace může váš hotel odlišit od konkurence a hlavně potěšit oko zákazníka, což je přece nejdůležitější.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product