Pytlíky s očkem

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 3 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 3 produkt(ů) v této kategorii
269,00 Kč 10 ks
26,90 Kč 1 ks
10 ks Pytlík imitovaného...

Pytlík imitovaného lnu 14 x 33 cm - přirozené

balení
289,00 Kč 10 ks
28,90 Kč 1 ks
10 ks Jutové sáčky 14 x 33...

Jutové sáčky 14 x 33 cm - přirozené

balení
289,00 Kč 10 ks
28,90 Kč 1 ks
10 ks Jutové sáčky 14 x 33...

Jutové sáčky 14 x 33 cm - světlé přirozené

balení

Pytlíky na kliku v hotelu jsou vedle pouzdra na hotelovou kartu nejpraktičtějším reklamním prvkem každého penzionu, hotelu a také hostelu. Speciální otvor ve visačce umožňuje svobodné umístění pouzdra na klice dveří nebo na dveřní kouli.

Díky pytlíkům s očkem, které se používají jako visačky na dveře, si mohou zaměstnanci hotelu a hosté plynule vyměňovat cenné informace. Díky tomuto komunikačnímu systému se hoteloví hosté cítí lépe a jejich pobyt v hotelu nebo na jiném místě probíhá podle jejich představ.

Zajímá vás, proč byste měli nahradit papírové visačky závěsnými pytlíky s očky? Tento produkt přitahuje pozornost a umožňuje vám vyniknout! Kromě toho můžete do textilního pytlíku umístit letáky, reklamní předměty s logem hotelu nebo drobné dárky pro hotelové hosty.

V obchodě Saketos si můžete objednat pytlíky s potiskem. Ve většině hotelů jsou k dispozici dva základní typy visaček: "Ukliďte prosím pokoj" a "Nerušit". Nabízíme také realizaci zakázek s logem zaslaným zákazníkem. To umožňuje vytvořit originální a osobní produkt. Hotelová visačka může být potištěna jednostranně nebo oboustranně. Textilní pytlík s logem firmy může sloužit také jako propagační a reklamní prvek. Můžete na ně umístit libovolný nápis, díky čemuž má tento výrobek opravdu široké využití nejen v hotelovém odvětví.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product