Všechny produkty

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 4 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 4 produkt(ů) v této kategorii

V našem skladu máme velký výběr materiálových pytlíků ze zajímavých a atraktivních textilií. Máme široký balík dostupných barev a velikostí. V závislosti na vašich potřebách a příležitosti, si můžete vybrat něco, co je ideální pro vás nebo někoho blízkého, bez ohledu na velikost obsahu. Máme materiály pro každou příležitost!

Nabízíme na výběr:

Pytlíky vyrobené z organzy: je to neuvěřitelně univerzální materiál, který je vhodný pro každú příležitost. Organza je jemná a průsvitná, takže je vidět obsah pytlíka. Používá se téměř všude. Pytlíky z organzy se často používají jako dárkové balení na malé dárky pro hosty na svatbě a jiných významných událostech, jako jsou narozeniny, výročí, první sv. přijímání atd.

Pytlíky z juty: je to barevná alternativa pro balení různých věcí, tzn. kosmetiky, šperků a jiných osobních předmětů, pro které chceme mít zvláštní místo na ukládání. Jsou ve spoustu zajímavých velikostech a barvách. Je to odolný materiál, který bude sloužit dlouhá léta.

Pytlíky ze saténu: jsou skvělým způsobem, jak zabalit exkluzivní svatební dar nebo dar na jinou příležitost. Můžete dát do nich například šperky nebo drahé kosmetické přípravky pro vaše blízké. Saténové pytlíky mají pěkný lesk, díky čemuž vypadají velmi atraktivní.

Pytlíky z lnu: extrémně atraktivní a trvanlivé, jsou vhodné pro skladování potravin. Protože přirozeně zpomalují proces sušení, jsou perfektní jako obaly pro bylinky, koření, a dokonce i sušené houby.

Sáčky vyrobené z kovového materiálu: jsou zajímavým a lesklým obalem pro firemní dárky. Jsou k dispozici ve zlatě nebo stříbře, je to dobrý nápad pro zabalení firemního dárku nebo překvapení.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product