Bavlněné sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 23 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 23 produkt(ů) v této kategorii

Barevné sáčky vyrobené z bavlněného materiálu se skvěle hodí jako dárkové balení, ale jsou vhodné i pro každodenní použití. Do tohoto pevného a efektivního sáčku lze úspěšně zabalit kosmetiku, šperky, svíčky, aromatický vosk nebo potravinářské výrobky - kávová zrna, sušené čajové lístky, ořechy nebo rýži. Bavlna je elegantní materiál, známý po celém světě pro svou odolnost a univerzálnost. Pokud hledáte pevný a estetický látkový sáček, jsme si jisti, že se Vám tyto bavlněné sáčky budou líbit.

V naší bohaté nabídce najdete bavlněné sáčky v mnoha barvách a velikostech - nabízíme malé, střední a velké sáčky. Díky tomu si každý najde něco pro sebe. Našim klientům také umožňujeme personalizovat produkty - takže pokud chcete, abychom tiskli na sáčky reklamní texty, kontaktujte nás a domluvte si podrobnosti spolupráce! Zabalte své nápady do našich tašek!

Bavlněné pytlíky se šňůrkou jsou víceúčelovými obaly, které můžete využít na mnoho způsobů. Dokonale se osvědčí jako obaly na dárky a cestovní organizéry. Můžete do nich zabalit dobroty pro svého mazlíčka nebo je vzít do zdravé výživy - sami se přesvědčte, jak skvěle fungují jako nákupní tašky!

V našem obchodě na vás čekají bavlněné tašky různých velikostí, abyste do nich mohli zabalit nejrůznější předměty (od drobných dárků pro svatební hosty až po zavazadla v cestovní tašce). Připravili jsme pytlíky ve čtyřech univerzálních barvách: přírodní (béžová/ecru), bílá, černá a pytlíky z džínoviny v modrém odstínu (100% džínovina).

Vyberte si své bavlněné pytlíky zero-waste. Tyto opakovaně použitelné obaly vám budou dlouho sloužit! Proč?

- Klasika nikdy nevyjde z módy, tyto bavlněné pytlíky s krásným minimalistickým designem budou vždy trendy!

- Námi šité pytlíky se vyznačují vysokou kvalitou provedení - pevné švy, dvojitá stahovací šňůrka.

- Tkaniny, ze kterých šijeme, se vyznačují zvýšenou odolností proti mechanickému poškození.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product