Hlavní barva svatby, stanovená na začátku příprav, významně usnadní organizaci obřadu a plánovaní svatební hostiny. Co bychom měli zvážit při jej výběru?

Výběr barvy motivu by měl být prvním krokem k přípravě prostředí pro tuto krásnou oslavu. Toto jedno rozhodnutí nám pomůže dále a učiní konečný výsledek krásným a soudržným. Navrhneme, jak si vybrat barvu svatby a na co bychom měli dávat pozor.

Hlavní barva svatby - oranžová

Hlavní barva svatby – oranžová

Jak si vybrat barvu svatby?

Měli bychom si vybrat jednu nebo dvě motivové barvy, které budou vynikat a ovládat zbytek dekorace. Mladý pár má obvykle své oblíbené barvy. Pokud jsou jim opravdu blízké, určitě by to měli být jejich barvy. Blaho budoucích manželů by mělo být upřednostněno před současnými trendy.

Oranžové organzové sáčky s rýží

Oranžové organzové sáčky s rýží

Je také důležité, jak se barva mísí s všudypřítomnou bílou během svatby. Rovněž stojí za to zkontrolovat, zda odpovídá kráse nevěsty. Hlavní barva se objevuje v četných svatebních dekoracích a různých svatebních doplňcích. Na fotkách to určitě vynikne. Je nutné zvolit takové barvy, aby se nejdůležitější lidé v ten den cítili pohodlně a prezentovali se skutečně fenomenálně.

Na co si dát pozor při výběru motivu na svatbu?

Nejprve byste se měli seznámit s barvami svatební síně nebo místem, kde plánujete přijímat hosty. Možná tam existuje nějaká výrazná dominantní barva. Je třeba věnovat pozornost tomu, zda se k té barvě hodí plánovaná vodicí barva.

Barva motivu svatby - jak vyzdobit svatební síň?

Barva motivu svatby – jak vyzdobit svatební síň?

Výběr nejžhavější barvy roku je také skvělá volba. Pokud se nám bude líbit, budeme mít menší problém s nákupem příslušenství. Obchody jsou pak plné gadgetů v dané barvě (a v barvách, které jí odpovídají), a jsou proto dostupné za atraktivní ceny. Sledování trendů platných v dané sezóně nám usnadní nákup svatebních ozdob.

Fialové organzové sáčky s levandulí na svatbu

Fialové organzové sáčky s levandulí na svatbu

Období roku, nebo dokonce měsíc, ve kterém se plánujeme oženit, je také velmi důležité! Je to především kvůli cenám a dokonce i dostupnosti květin. To nemůžeme podceňovat. Mnoho druhů jsou sezónní květiny, které jsou k dispozici pouze v konkrétním, krátkém období. Pokud například sníme o ozdobě krásně voňavými šeříky, pak se svatba musí konat v květnu. Začátek léta je ideální čas pro svatební hostinu s levandulí. Chcete-li se vyhnout zklamání, zkontrolujte dostupnost květin vysněných pro tento den v počáteční fázi přípravy na svatbu.

Organzové taška se sušenou levandulí

Organzové taška se sušenou levandulí

Jak používat akcenty v hlavních barvách svatby?

Soulad možností zaručuje skvělý konečný výsledek. Barva motivu svatby již může být použita při přípravě pozvánek na obřad. Mělo by se také objevit ve výzdobě kostela a svatební síně. Je to vidět například na dekoracích na svatební dort, v barvě květin, ubrousků nebo sáčků vyrobených z materiálu, které slouží jako poděkování svatebním hostům. Velmi často se také objevuje v oděvu nevěsty a ženicha. Muži obvykle volí barevnou kravatu. Dámy používají takové akcenty v hlavní barvě, jako je například stuha svázaná kolem pasu svatebních šatů, barevné vysoké podpatky, šperky a dokonce i nehty malované lakem ve správném odstínu.

Koláž pro snadný výběr příslušenství v hlavní barvě

Koláž pro snadný výběr příslušenství v hlavní barvě

Kde koupit svatební sáčky v motivu svatby?

Svatební sáčky v motivu svatby jsou jednoduchým způsobem, jak vytvořit stylovou a konzistentní výzdobu. O nápadech na používání materiálových sáčků si můžete přečíst tento zvláštní den v našem předchozím článku. Zveme vás, abyste se seznámili s naší bohatou nabídkou materiálových sáčků! Nabízíme mimo jiné organzové, saténové, velurové, jutové a plátěné sáčky dostupné v mnoha odstínech a lesklé metalické sáčky ze zlata nebo stříbra. Bohatý sortiment a široký výběr barev vám umožní najít ideální sáčky pro různé svatební styly.

Díky svatebním hostům

Díky svatebním hostům