Potřebujete originální nápad na dárek na Valentýna pro svého přítele nebo manžela? Předkládáme několik inspirativních návrhů na Valentýnské dárky pro muže. Překvapte ho letos! Představujeme populární dárky, které se osvědčily již několik let a některé jedinečné nápady, jak trávit čas společně. Tyto inspirace budou fungovat nejen na Valentýna, ale vždy, když chcete překvapit svého muže a učinit ho šťastným.

Pánské dárky ve stylových taškách

Pánské dárky ve stylových taškách

Jaký dárek na Valentýna pro muže?

Pokud chcete dát své druhé polovině dárek, můžete se rozhodnout pro jeden z univerzálních pánských gadgetů. Může to být elegantně balený alkohol, parfém, peněženka nebo elegantní manžetové knoflíčky a kravata. Příprava osobního dárku je také skvělý nápad. Pamětní gravírování lze umístit například na pánské hodinky, elegantní pero, USB flash disk, dokonce i na brýle nebo džbán na pivo. Můžete si také vybrat nákup CD nebo knihy oblíbeného spisovatele, do kterého vložíte ručně psané věnování.

Pánské šperky v černé tašce na organzy

Pánské šperky v černé tašce na organzy

Pokud znáte vkus a preference svého muže dokonale, možná budete chtít zvážit nákup dárku související s jeho koníčkem. Pro milovníky sportu to může být permanentka do tělocvičny, sportovní pomůcky nebo společná aktivita např. lezecká stěna. Pro milovníky počítačových her můžete koupit nově vydanou hru nebo zábavný gadget pro hráče, například čokoládový gamepad.

Kosmetika, sportovní potřeby - pánské dary ve stylových látkových taškách

Kosmetika, sportovní potřeby – pánské dary ve stylových látkových taškách

Co připravit na Valentýna pro přítele?

Láhev vína zabalená do zlatého kovového sáčku

Láhev vína zabalená do zlatého kovového sáčku

Nic nespojuje lidi lepe jako trávení času společně. Romantická večeře je velmi oblíbeným nápadem na dárek na Valentýna, který potěší každého. V závislosti na tom, jak Vaše druhá polovina ráda tráví svůj volný čas, můžete jít do restaurace nebo si připravit skvělou hostinu doma. Měli bychom však mít na paměti, že při přípravě překvapení pro partnera bychom se měli soustředit na jeho preference. Možná, že tentokrát stojí za to uspořádat výlet na paintball nebo motokáry místo do módní cukrárny… Možná bude lepši pozvání své druhé poloviny na thriller nebo dobrý dobrodružný film namísto romantické komedie…

Čas strávený společně je nejlepším dárkovým nápadem

Čas strávený společně je nejlepším dárkovým nápadem

Vstupenky na motokáry balené v sáčku na organzy

Vstupenky na motokáry balené v sáčku na organzy

Jak zorganizovat nezapomenutelného Valentýna pro manžela?

Nikdo nezná muže tak dobře jak jeho druha polovina – jeho manželka. Při přípravě Valentýnského překvapení se můžeme řídit současnou vášní svého manžela nebo sáhnout do minulosti a realizovat například jeho nenaplněný sen z mládí nebo dokonce i z dětství. Romantické osoby jistě potěší návštěva jednoho z míst prvních společných schůzek.

Jak zabalit Valentýnské dárky pro muže?

Už jste vybrala nejlepší dárek na Valentýna pro svého partnera? Je tedy čas myslet na perfektní obal. Nabízíme stylové sáčky z materiálu, které bude ideálním doplněním pro dárky pro Valentýna pro Vašeho přítele nebo manžela. Takový elegantní obal jistě vyvolá pozitivní první dojem. Díky tomu bude radost z rozbalování dárku ještě větší. Jako obal na dárek pro muže pro muže budou se skvěle hodit šedé nebo černé velurové sáčky a také originální jensové sáčky. Postarejte se o jedinečné doplnění momentů důležitých pro Vás!

Džínové, velurové a organzové tašky jsou perfektním obalem pro pánské dary

Džínové, velurové a organzové tašky jsou perfektním obalem pro pánské dary