Trávíte hodně času vařením? Postarejte se o stylové dekorace kuchyně! Její výzdoba nemusí být nuda!

Čas stráveny v krásně vyzdobených interiérech bude jistě mnohem příjemnější. Doporučíme Vám, jaké dekorace kuchyně jsou nejmódnější a jaké stylové maličkosti byste měli přinést do své kuchyně.

1.Dekorace z jutových sáčků a zdobených sklenic s konzervami

Dekorace z jutových sáčků a zdobených sklenic s konzervami

Dekorativní předměty do kuchyně

Především stojí za zmínku, že i domácí spotřebiče udržované v jednotném stylu nebo barvě mohou být stylovým prvkem dekorace. Pokud uspořádáte svou kuchyň od nuly, určitě stojí za to si to zapamatovat!

Máte ve své sbírce ručně vyráběnou keramiku nebo starodávné kuchyňské doplňky? Musíte je tedy vyjmout ze skříní! Krásné předměty a výtvory řemesla si zaslouží zobrazení na vystavených policích nebo ve skleněných skříních. Dokonce i jediný stylový doplněk může zcela změnit vzhled místnosti a dát jí styl.

2.Látkové tašky vypadají skvěle jako kryty květináčů a váz

Látkové tašky vypadají skvěle jako kryty květináčů a váz

Přírodní kuchyňské dekorace

Interiér zdobí nejen speciální dekorace do kuchyně, ale také… potravinářské výrobky! Ovoce a zelenina umístěné do ozdobných misek nebo koše, ořechy, barevné koření a oleje se sušenými bylinkami ve skleněných nádobách… Přesvědčte se sami, že správně exponované vytvoří krásnou a praktickou výzdobu!

3.Červené jutové sáčky jako prvek dekorativní kompozice v kuchyni

Červené jutové sáčky jako prvek dekorativní kompozice v kuchyni

Textilní kuchyňské dekorace

 

 

Když se textilní doplňky používané v kuchyni spojí (odkazují na sebe vzorem nebo barvou), mohou vytvořit opravdu skvělou výzdobu. Ladící se záclonami, utěrkami, kuchyňské rukavice a další detaily vyrobené z tkaniny vám umožní dosáhnout skvělého výsledku!

4.Módní lněné kostkované červené sáčky jsou skvělou ozdobou kuchyňské desky nebo police.

Módní lněné kostkované červené sáčky jsou skvělou ozdobou kuchyňské desky nebo police.

Kuchyňské dekorace na parapetu

Kromě standardních dekorativních předmětů do kuchyně lze na okenní parapet umístit i květináče s čerstvými bylinkami. Chcete-li krásně splynout s ostatními námi vybranými dekoracemi, můžete je ozdobit kryty z ozdobného materiálu (dekorativní sáčky, které krásně ozdobí kuchyň, najdete ZDE ). Květináče s bylinkami v kuchyni nejsou jen stylovým doplňkem. Také obohatí chuť a vůni domácích jídel.

5.Lněné sáčky s potiskem pro zdobení kuchyně

Lněné sáčky s potiskem pro zdobení kuchyně

Levné kuchyňské dekorace

Už víte, že kuchyně nemusí být nuda! Správné uspořádání navíc z něj učiní místo, kde budete trávit čas s radostí. Vyberte si krásné a kvalitní kuchyňské doplňky a občas interiér osvěžte ozdobnými textilními sáčky. Tyto víceúčelové sáčky vám umožní vytvořit metamorfózu místnosti během několika minut!