Blíží se Den babičky a dědečka. Představujeme inspirativní nápady na dárky DIY, které dítě může připravit úplně samo nebo s naší malou pomocí.Zajímá Vás, jaký dárek potěší babičku a dědečka? Nejpůsobivější bude samozřejmě ten, který vytvořil sám vnuk nebo vnučka. Nechme drahé dárky pro jiné příležitosti, jako jsou narozeniny a svátky. Na tento svátek darujme rukodělné výrobky! Takové dárky rozhodně potěší milované prarodiče nejvíce.

Laurel pro prarodiče zabalené v tašce

Laurel pro prarodiče zabalené v tašce

Jaký dárek od vnuka či vnučky na první den babičky a dědečka?

Když jsou vnoučata stále příliš malá na to, aby vědomě vybrala a vytvořila dárky pro babičku a dědečka, mohou tento úkol převzít rodiče. Prarodiče toto gesto jistě ocení! Nejšťastnější budou, když dostanou gadgety související s novým členem rodiny. Můžete si například připravit roztomilý potisk dětské ruky nebo nohy nebo dát obrázek vnuka umístěný v ozdobném rámu. Gadgety s fotografií jsou velmi populární. Nejoblíbenější jsou fotoknihy, hrnky, polštáře a kalendáře s fotografiemi batolete.

Rám s potiskem dětské rukojeti

Rám s potiskem dětské rukojeti

Přání na den babičky a dědečka

Přání je určitě klasika mezi dárky vytvořené dětmi, proto nemůže chybět ve sbírce suvenýrů od vnoučat. Na přáních děti obvykle maluji portréty prarodičů nebo vázu s barevnými květinami. Takový dárek v žádném případě nemusí být nudný a banální. Každý rok ho můžete připravit jinou technikou, jako je malba, scrapbooking nebo koláž. Existuje nespočet možností, takže jediná věc, která nás omezuje, je naše představivost; ta však dětem nechybí. Nechte je ukázat svou kreativitu a vytvořte jedinečné přání na Den babičky a dědečka!

Dárek - přání pro prarodiče zabalené v sáčku s organzou

Dárek – přání pro prarodiče zabalené v sáčku s organzou

Hledáte stylovou alternativu k přání tradičně vytvořenému na kusu papíru? Skvělou alternativou k ručně vyrobenému přání je zdobení dětskými obrázky jiných předmětů. Pomocí speciálních tužek, pastelek nebo barev může dítě ozdobit povlak na polštář nebo hrnek. Díky tomu bude dárek jak okouzlující, tak praktický.

Personalizované sáčky. V 100 % na míru Vašim potřebám

Dětské rukodělné výrobky – kreativní aktivity s dítětem

Při přípravě dárků pro babičku a dědečka můžeme pro dítě uspořádat různé kreativní hry. Taková příprava dárků dá dítěti hodně radosti a mimochodem tento proces bude mít výchovné hodnoty. K tvůrčím hrám, během nichž vzniknou dárky pro blízké, patří například příprava mýdla metodou DIY, ruční výroba svíček nebo pečení a zdobení cukroví nebo perníků.

Ozdobné obaly na dárky pro babičku a dědečka

Už znáte nápady na dárky pro babičku a dědečka. Nyní je čas přemýšlet o správném a stylovém balení. Pokud se rozhodnete správně, může Vaše dítě samo zabalit i svůj ručně vyráběný dárek. Radost batolete, který připraví dárky pro prarodiče od začátku do konce, bude obrovská.

Dárkové sáčky na Den babičky a dědečka

Dárkové sáčky na Den babičky a dědečka

Balení dárků do dekorativních sáčků z materiálu je velmi snadné! Stačí umístit vybraný předmět uvnitř sáčku pouzdra a zatáhnout provázky. Je to opravdu všechno. Efektivní dárkové balení díky sáčkům z materiálu je hračkou pro děti a nevyžaduje ani manuální dovednosti.

Originální, ručně vyrobené dárkové balení

Dítě může také ozdobit dárkové balení. Sáčky z materiálu Vaše dítě může ozdobit samolepkami nebo ozdobnými přívěsky. Na povrchu lněných sáčků můžete dokonce vytvářet dekorativní malby pomocí barev, pastelek nebo tužek. Objevte originální nápady na vlastnoruční zdobení dárkových obalů! Takový personalizovaný sáček jistě potěší každého.

Lněný dárkový sáček pro blízké s malbou z akrylových barev

Lněný dárkový sáček pro blízké s malbou z akrylových barev

Kde koupit dárkový obal na Den babičky a dědečka?

Už víte, jaký dárek darujete tento rok na Den babičky a dědečka? Pokud máte na výběr pouze obaly pro dětské práce, zveme Vás, abyste se seznámili s úplnou nabídkou našeho obchodu. Najdete zde mnoho atraktivních návrhů sáčků vyrobených z různých materiálů, mimo jiné sáčky z organzy, lněné sáčky a dokonce i originální jeansové sáčky. Vyberte si perfektní dárkové balení pro den babičky a dědečka!

Látkové nákupní sáčk