Hledáte pěkné obaly s firemním logem na velikonoční dárky nebo velikonoční dárky pro firmy? Nutně se podívejte na originální, elegantní alternativu k slavnostním krabičkám na Velikonoce! Látkové sáčky s Vaším logem jsou produktem, díky kterému vyniknete. Použijte je jako obal produktu nebo je zabalte do sáčku reklamní gadgety Vaší společnosti!

Sáčky s velikonočním potiskem se skvěle hodí také jako dárkové balení na velikonoční  dárky pro firmy a jako originální alternativa k velikonočnímu přáníčku. Zjistěte více o tom, jak jinak můžete používat velikonoční sáčky od Saketos!

Bavlněné sáčky zdobené velikonočním potiskem s místem pro logo

Bavlněné sáčky zdobené velikonočním potiskem s místem pro logo

 

Velikonoční přání pro firmy

Letos udělejte velikonoční přání ve velkém stylu! Nahraďte konvenční pohlednici elegantním sáčkem s vánočním potiskem! Objednejte si personalizované sáčky s Vaším logem a vložte do nich malý dárek nebo pohlednici s vánočními přáním.

Pamatujte – znění vánočních přání lze vytisknout také na zadní stranu sáčku. Přesvědčte se sami, že opravdu stojí za to věnovat pozornost detailům! I malé velikonoční dárky pro firmy ve stylovém balení udělají na každého velký dojem.

Velikonoční balení pro obchodní dárky

Chcete připravit velikonoční dárky pro společnosti, se kterými spolupracujete? Sáčky s velikonoční výzdobou a logem se perfektně hodí jako vánoční velikonoční obal na obchodní dárky. Široký sortiment Vám umožní zabalit různé dárky pro dodavatele – kávu, pralinky, šperky, víno nebo láhev s jiným nápojem.

Vánoční dárky pro firmy

Vánoční dárky pro firmy

Velikonoční sáčky s logem Vám také pomohou krásně zabalit drobné dárky, např. dekorace a velikonoční ozdoby nebo reklamní pomůcky.

Slavnostní balení na Velikonoce

Jste zde, protože hledáte originální balení pro Vaše výrobky? Skvělé! Jarní velikonoční sáčky Vám pomohou upoutat pozornost Vašich zákazníků, protože dokonale ladí se šťastnou a slavnostní náladou.

Už jste viděli naši nabídku a zajímá Vás, jaký materiál sáčků zvolit pro balení Vašich výrobků nebo pro velikonoční dárky pro firmy? Poskytujeme poradenství.

Nejprve si můžete vybrat eleganci a zvolit stylové velurové nebo lesklé saténové sáčky. Tyto sáčky jsou ideální např. jako obal na alkohol, luxusní parfémy, elegantní šperky nebo krajkové spodní prádlo.

Obchodní dárky a reklamní gadgety v látkových sáčcích s logem společnosti

Obchodní dárky a reklamní gadgety v látkových sáčcích s logem společnosti

Dáváte přednost minimalistickým  řešením? Hledáte obal pro ekologické výrobky? Nezapomeňte se podívat na lněné, bavlněné a jutové sáčky! Zdobené tematickým potiskem se stanou krásnými slavnostními velikonočními obaly.

Balení pro velikonoční obchodní dárky

Balení pro velikonoční obchodní dárky

Chcete zabalit produkt a zároveň zobrazit jeho obsah? Sáčky z organzy přicházejí na záchranu. Díky vysoce průhlednému materiálu bude obsah sáčku viditelný pro zákazníka a celá věc bude vypadat mnohem elegantněji než v celofánové fólii.

Náušnice zabalené ve zlatém sáčku z organzy

Náušnice zabalené ve zlatém sáčku z organzy

Pamatujte, že realizujeme také individualizované objednávky! Použijte formulář pro personalizaci a objednejte si sáčky s logem Vaší společnosti a velikonoční výzdobou. Naše velikonoční sáčky pro firmy mohou být 100% šité na míru Vašim potřebám. Chcete jinou, než standardní barvu stuhy v lemu nebo dekorativní potisk na stuhu? Potřebujete vlastní velikost nebo barvu, která odpovídá Vaší značce? Pro nás to není problém. Kontaktujte nás! Připravíme jedinečné balení speciálně pro Vaši společnost.

Balení pro velikonoční obchodní dárky

Balení pro velikonoční obchodní dárky

Velikonoční sáčky

Už víte, že látkové sáčky jsou ideální pro podnikání – a to nejen jako obal na velikonoční dárky pro firmy. Můžete je také použít v domácnosti k zabalení dárků od zajíčka a k vytvoření originálních domácích dekorací. Podívejte se na nabídku hotových velikonočních sáčků nebo použijte formulář pro personalizaci! Naše sáčky čekají na Vaše kreativní nápady.

Velikonoční sáček zdobený samolepicími květinami

Velikonoční sáček zdobený samolepicími květinami