Potřebujete jutové sáčky s potiskem? Můžete si vybrat z mnoha hotových designů nebo si objednat personalizované sáčky s vlastním potiskem!

Objevte širokou škálu našeho velkoobchodu sáčků z materiálu. Obchod Saketos nabízí velký výběr hotových designů sáčků z materiálu, samozřejmě včetně módních jutových sáčků. Jsme výrobce, takže můžeme také realizovat individuální objednávky jutových sáčků s Vaším potiskem.

Zdobení květináče sáčky s logem společnosti

Zdobení květináče sáčky s logem společnosti

Objevte naše jutové sáčky!

Někteří lidé oceňují jutu pro její přirozený, mírně strohý, rustikální vzhled. Tato skupina zákazníků se těší zejména na použití jutových sáčků v přírodní barvě nebo na výběr variant v tlumených neutrálních přírodných barvách.

Balení pro ručně vyrobené mýdlo

Balení pro ručně vyrobené mýdlo

Jiní prostě milují naše intenzivně pigmentované, barevné jutové sáčky. Existuje však jedna věc, na které se všichni naši zákazníci shodují – každý z nich oceňuje trvanlivost a vysokou kvalitu našich sáčků. Nevěříte tomu? Přečtěte si recenze od ostatních zákazníků!

Zelený jutový sáček

Zelený jutový sáček

Jutové sáčky s potiskem

Jednoduché jednobarevné jutové sáčky nejsou přesně to, co v tuto chvíli hledáte? Rádi sáhnete po nestandardních řešeních? Proto Vám nabízíme originální a mimořádně efektivní  jutové sáčky s potiskem (najdete je ZDE ) nebo s dekorativními aplikacemi. Máme designy ideální pro všechny druhy příležitostí včetně jedinečných sáčků na cukroví na Halloween a hezkých sáčků na Vánoce!

Zabalte dárky královsky!
Látkové sáčky jsou perfektní odpovědí na otázku, jak pěkně zabalit vánoční dárek.

Látkové sáčky jsou perfektní odpovědí na otázku, jak pěkně zabalit vánoční dárek.

Objednejte si sáčky s potiskem vytvořené podle vašeho návrhu!

Navštivte nyní web našeho obchodu a vyberte si své sáčky z mnoha hotových designů! Nemáme v naší aktuální nabídce to, co hledáte? Tak nás kontaktujte! Společně vytvoříme jedinečné personalizované sáčky.

Svatební sáčky jako poděkování svatebním hostům

Svatební sáčky jako poděkování svatebním hostům

Pamatujte, že abychom splnili očekávání našich zákazníků, nabízíme při objednávání personalizovaných sáčků nejnižší minimální počet kusů na trhu! Navíc celý proces  probíhá na jednom místě – to umožňuje expresní vyřízení objednávky.

Vánoční sáček s logem společnosti

Vánoční sáček s logem společnosti

Na sáčky můžeme umístit motiv podle Vašeho výběru – nápis nebo grafiku. Pro Vás vytvořené jutové sáčky s potiskem mohou být ozdobené například Vašim firemním logem. Takové sáčky jsou opravdu skvělým reklamním médiem. Díky nim Vaše společnost vynikne. Objevte naše nápady pro použití látkových sáčků v podnikání: Sáčky nejen jako dárkové balení – inspirace pro firmy.!

Sáček s logem společnosti

Sáček s logem společnosti

Nemáte připravený projekt, ale máte zajímavý nápad na grafiku? Napište nám! Společně provedeme Vaši vizi a vytvoříme pro Vás perfektní sáčky.

Jako poděkování pro hosty, malé z organzy