Hledáte elegantní alternativu, která vám umožní nahradit oblíbené ozdobné krabičky v domácích dekoracích nebo dárkové obaly? Objevte naši jedinečnou kolekci originálních dekorativních obalů. Podívejte se také na jedinečné nápady pro jejich aplikaci!

Představujeme univerzální a krásné dekorativní obaly. Umožňují vám vyměnit malé ozdobné krabičky často používané jako balení na drobné dárky. Výběr různých velikostí znamená, že stejně jako velké kartonové ozdobné krabičky mohou být použity také pro balení větších dárků a pro skladování a třídění různých domácích potřeb. Jaké dekorativní obaly nám nabízí tolik možností?

Módní plátěné sáčky s červeným kockovým vzorem jsou skvělou ozdobou do kuchyňské desky nebo police

Módní plátěné sáčky s červeným kockovým vzorem jsou skvělou ozdobou do kuchyňské desky nebo police

Čím nahradit dekorativní krabice?

Nabízíme naše velmi univerzální a krásné látkové sáčky! V našem obchodě jsou tyto jedinečné sáčky dostupné v mnoha velikostech a barvách. Nabízíme mimo jiné: organzové sáčky, saténové sáčky, jutové sáčky a dokonce i roztomilé džínové sáčky vyrobené z pravé džínoviny! Materiály tašky jsou skvělou alternativou k běžným dekorativním krabicím.

Sáček z organzy je elegantní balení na svíčku

Sáček z organzy je elegantní balení na svíčku

Proč vyměnit ozdobné krabičky za látkové sáčky?

Látkové sáčky jsou primárně originálnější a elegantnější než běžně používané dekorativní krabičky. Vyznačují se také vysokou odolností proti mechanickému poškození. Včetně těch, které jsou důsledkem ničivých účinků vlhkosti a vody.

Obaly, které nabízíme, lze použít mnohokrát a během skladování zabírají málo místa. V případě potřeby lze vzhled sáčků snadno popravit. Většina tkanin dostupných v nabídce obchodu lze žehlit a veškeré drobné nečistoty způsobené během používání se odstraní vlhkým hadříkem.

Balení předmětů do dekorativních textilních sáčků je hračkou i pro děti a konečný výsledek je vždy úžasný! Zdobení látkových sáčků je také velmi snadné. Prostě zavěste na šnůrek, kterým zatahujete sáček ozdobu nebo nalepte jakoukoli ozdobnou aplikaci. Další nápady na zdobení sáčků najdete v článku: Originální, ruční balení. Kreativní nápady.

Alternativa k malým ozdobným krabicím na dárky

Menší velikosti sáčků úspěšně nahradí malé ozdobné krabičky pro balení dárků. Nabízíme široký výběr tkanin v mnoha provedeních a barvách. Bohatý sortiment vám umožní vybrat si sáček, který dokonale odpovídá dárku, který jste si připravili. Módní boxy se třpytkami úspěšně nahradí naše jedinečné, krásně třpytivé metalické sáčky dostupné ve stříbrném a zlatém provedení.

Bytové dekorace ze stříbrných kovových sáčků

Bytové dekorace ze stříbrných kovových sáčků

Látkové sáčky jsou skvělé pro dekorativní dárkové balení pro různé příležitosti. Můžete do nich vložit stylové šperky a různé druhy řemeslných výrobků, např. domácí mýdla, ručně vyráběné svíčky nebo sklenice s domácími konzervami.

Červené pouzdro na šperky - v této edici pro velkolepý náramek.

Červené pouzdro na šperky – v této edici pro velkolepý náramek.

Do textilních sáčků můžete snadno elegantně zabalit dárky pro hosty, kteří nás doprovázejí během různých oslav. Sáčky v populární velikosti 8 x 10 cm jsou ideální pro stylové balení, např. k poděkování svatebním hostům. Do sáčků z vybrané textilie můžete vložit ozdobné figurky se suvenýry nebo malé sladkosti – personalizované fondány nebo mandle.

Nápady na dárek pro svatební hosty - mandle nebo figurku anděla zabalené v organzové tašce.

Nápady na dárek pro svatební hosty – mandle nebo figurku anděla zabalené v organzové tašce.

Sáčky místo ozdobných krabic u vás doma

Sáčky z materiálu najdou praktické využití v každé domácnosti. Můžete je použít k ukládání malých předmětů. Stojí za to je například použít k třídění šperků do dárkové krabičky, malých rodinných suvenýrů do upomínkových krabic nebo k uspořádání různých drobností souvisejících s vaším koníčkem. Předměty zabalené do textilních sáčků jsou přiměřeně chráněny (např. proti prachu, ztrátě). Zabalené věci vypadají velmi stylově a elegantně. Organzové sáčky díky své výrazné vysoké průhlednosti také umožňují zobrazovat předměty umístěné v nich ve výkladních skříních a dokonce i v domácích skříních a regálech.

Perfektní dárkový obal - sáček z organzy vždy vypadá dobře.

Perfektní dárkový obal – sáček z organzy vždy vypadá dobře.

Některé látky – velur, džín a juta jsou velmi odolné a umožňují vám také ukládat a přepravovat těžší předměty. Sáčky, které z nich byly ušité, vypadají ve srovnání s dekorativními krabicemi lehce a elegantně.

červený velúrový sáček na víno 16x 37 cm.

červený velúrový sáček na víno 16x 37 cm.

Vyberte si perfektní látkové sáčky!

Už víte, proč jsou látkové sáčky lepší než ozdobné krabičky. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho internetového obchodu, abyste se seznámili s celou řadou těchto efektivních a univerzálních dekorativních obalů.