Materiál jeans (Denim) nikdy nevyjde z módy. Je stále v popředí módních hitů. Používá se však nejen v oděvním průmyslu. Objevte nesmírně inspirativní návrhy na použití jeansoviny k vytvoření jedinečných bytových dekorací!Lidé milují Denim celá léta. To není překvapivé. Vyznačuje se velmi dlouhou životností a je velmi univerzální. Poznejte nápady, jak používat jeans u vás doma!

Dekorativní džínová taška

Dekorativní džínová taška

Materiál jeans v dekorováni interiéru

Denim se vyznačuje poměrně přísným, minimalistickým vzhledem. Tato silná bavlněná tkanina se proto perfektně hodí k přírodním materiálům jako je kámen a dřevo. Dekorace z jeansu jsou skvělým doplňkem interiéru v moderním stylu. Je také skvělý pro zdobení pokoje pro mládež a dětského pokoje.

Jeans lze použít téměř v každém interiéru. Dokonale se hodí jak k neutrálním tónům země, tak k honosným, neonovým barvám. Můžete si vybrat individuální jeansové akcenty jako jsou polštáře a přehozy nebo vytvořit jedinečný, extravagantní denimovský interiérový design. Na trhu si můžete koupit mnoho hotových předmětů nebo můžete hledat inspiraci on-line a vytvářet si jeansové gadgety DIY sami jako je stínidlo, květináč nebo jeansový stojan na časopisy.

Džíny (Denim) v interiéru

Džíny (Denim) v interiéru

Denim může být také použit k výrobě větších interiérových předmětů. Jeansovina je dokonce používaná na čalouněný nábytek. Designový jeansový taburet, křeslo nebo dokonce pohovka určitě udělá skvělý dojem na každého.

Zdobení interiéru sáčky z materiálu jeans

Nemáte manuální dovednosti a chcete si vytvořit design interiéru ve svém bytě sami? Pomohou Vám jeansové sáčky. Pomocí nich můžete okamžitě připravit bytové dekorace. Za pár okamžiků zcela změní dekor každého interiéru a dodá mu jedinečný charakter.

Květiny v džínové květináči

Květiny v džínové květináči

Jeansové sáčky lze použít jako dekorativní potahy na květináče pokojových rostlin. Tašky z jeansoviny jsou také skvělým obalem pro třídění a skladování různých předmětů. Jsou ideální pro ozdobné skladování suvenýrů nebo šperků i pro každodenní potřeby jako jsou dekorativní drobnosti na stole nebo hračky v dětském pokoji.

Džínové tašky na kancelářské a umělecké potřeby

Džínové tašky na kancelářské a umělecké potřeby

Sáčky, které nabízíme, jsou vyrobeny ze skutečného, originálního jeansu. Díky tomu je můžete prát a žehlit kdykoliv potřebujete. Maji extrémně dlouhou životnost a jsou odolné proti mechanickému poškození. Jsou skvělé pro skladování i těžších předmětů. Vypadají také velmi stylově a jsou velmi univerzální. Zveme vás k návštěvě našeho obchodu, abyste se seznámili s kompletní nabídkou jeansových sáčků a dalších jedinečných sáčků z materiálu.

Džínové pouzdro pro květináč

Džínové pouzdro pro květináč