Připravujete velkou párty a potřebujete jednoduché a originální nápady na dekoraci stolu? Nebo možná chcete vytvořit jedinečnou dekoraci stolu doma? Můžeme vám pomoci!Bez ohledu na to, zda hledáte každodenní dekoraci stolu nebo výzdobu pro zvláštní příležitost, máme pro Vás připravené cenné tipy a inspirativní návrhy.

1.Dekorativní stolní prostírání ve vínovočervené barvě (bordeaux) - váza, ubrousky, svícny a mašle na židlích

Dekorativní stolní prostírání ve vínovočervené barvě (bordeaux) – váza, ubrousky, svícny a mašle na židlích

Dekorace stolu na večírek

Při pořádání večírků, např. na svatební hostinu nebo svátky, potřebujete originální nápady na dekoraci stolu. Hosté pozvaní na banket, kteří budou u stolu trávit hodně času, jistě ocení jeho krásnou výzdobu. Mezi nejoblíbenější dekorace stolu patří vázy s řezanými květinami a svícny nebo lucerny.

2.Saténový sáček s potiskem poděkování svatebním hostům

Saténový sáček s potiskem poděkování svatebním hostům

Při větších večírcích pomůže viněta se jmény a příjmením k označení míst pro jednotlivé hosty. Správně vybraná a konzistentní se zbytkem dekorace může také vykonávat dekorativní funkci a doplnit slavnostní výzdobu.

3.Dekorativní stolní prostírání v odstínech bílé a zlaté

Dekorativní stolní prostírání v odstínech bílé a zlaté

V posledních letech jsou velmi oblíbená též poděkování hostům, která, když jsou řádně zabalena, mohou plnit roli dekorace stolu. Jako dekorativní dárkové balení se perfektně hodí organzové sáčky, které skvělé umožňuji ukázat jejich obsah.

4.Dekorativní stolní prvky zabalené do organzových sáčků

Dekorativní stolní prvky zabalené do organzových sáčků

Každodenní dekorace stolu u Vás doma

Stojí za to postarat se o krásnou výzdobu stolu, i když neočekáváme žádné hosty. Dekorace umístěné na stolu jistě zpříjemní vaše každodenní jídlo. Všichni se rádi obklopujeme krásnými předměty. Stylová dekorace na stůl zajistí, že i ta nejjednodušší jídla budou chutnat výborně!

5.Jutový sáček jako kryt vázy s květy šeříku

Jutový sáček jako kryt vázy s květy šeříku

Není třeba vytvářet fantastické kompozice a nádherné výzdoby každý den. Stačí jeden hlavní prvek. Může to být dekorativní věnec přizpůsobený aktuální sezóně, držák svíček, květináče nebo váza s řezanými květinami.

6.Stůl s ozdobnou lucernou a lněným sáčkem jako krytem květináče

Stůl s ozdobnou lucernou a lněným sáčkem jako krytem květináče

Originální dekorace stolu – inspirace

Líbí se vám připravit dekorace pro váš domov a DIY dekorace sami? Stylové látkové sáčky Vám umožní vytvořit opravdu originální dekoraci na stůl. Můžete je použít jako kryt květináče nebo je použít k vytvoření originální výzdoby na Velikonoce nebo Vánoce. V našem obchodě najdete široký výběr ozdobných sáčků z různých materiálů. Nabízíme mimo jiné sáčky z organzy, veluru, juty a lnu. Jsou dostupné v mnoha atraktivních designech a barvách. Díky tomu je můžete snadno spojit s různými návrhy interiérů a také sladit témata s výzdobou pro konkrétní oslavu.

7.Dekorativní rustikální lněné a jutové sáčky pro svatební stůl

Dekorativní rustikální lněné a jutové sáčky pro svatební stůl