Vytváříte, prodáváte? Hledáte vánoční inspirace, které můžete použít ve vaší společnosti? Objevte jedinečné nápady a naučte se, jak používat vánoční látkové sáčky v podnikání, nejen jako dárkové balení!

Témata, o kterých se dočtete v tomto článku:

 1. Novinka! Vánoční sáčky se sušenými vůněmi! Dekorace a alternativa k vánočním pohlednicím.
 2. Novinka! Originální adventní kalendáře pro firmy.
 3. Nápady pro levné a stylové dekorace pro sídlo společnosti, kanceláře.
 4. Sáčky z materiálu jako obaly pro obchodní dárky.
 5. Které sáčky byste si měli vybrat pro dárkové balení a vánoční ozdoby?
 6. Výběr ideální tkaniny pro nejoblíbenější obchodní dárky – průvodce.
 7. Jak vybrat správnou velikost sáčka?
 8. Vánoční materiálové sáčky nabízené společnostem.
vánoční sáček s logem vaší společnosti.

Vánoční sáček s logem vaší společnosti.

Vánoce a předvánoční období je čas plný magie a tepla. Podle tradice si pak navzájem dáváme přání a často si vyměňujeme drobné dárky nebo dáváme větší vánoční dárky. To samozřejmě není povinné.

Tento zvyk se však stává rozšířeným také z profesionálních důvodů. Proto je třeba mít na paměti, že její odmítnutí může mít negativní dopad na image společnosti. Doporučujeme proto, abyste tento krok zahrnuli do strategie budování pozitivního obrazu společnosti.

Na konci roku, těsně před Vánoci, nastává problém s výběrem nejlepších vánočních dárků pro zákazníky, dodavatele a kolegy. Pro usnadnění vašeho výběru jsme připravili sbírku nápadů pro obchodní dárky. Předkládáme návrhy na symbolické dary a hodnotnější dárky.

Skvělý nápad je použít naše materiálové sáčky jako obal na mikulášské a vánoční dárky. Sáček s logem vaší společnosti bude také účinným reklamním prostředkem! Poradíme také, jak vyniknout při obdarování a co můžete poslat místo vánoční pohlednice. V tomto článku najdete také podrobného průvodce, jak vybrat správné balení pro různé vánoční dárky.

Vánoční sáčky lze také použít k vytvoření jedinečných vánočních ozdob! Představujeme seznam inspirativních nápadů na vánoční ozdoby v kanceláři a sídle společnosti připravených pomocí ozdobných vánočních textilních sáčků.

Novinka! Vánoční sáčky se sušenými vůněmi! Dekorace a alternativa k vánoční pohlednici.

vánoční sáček z červené organzy

vánoční sáček z červené organzy

Materiálové sáčky nejsou jen obaly na dárky. Sáček se sušenou vůní může být sam o sobě dárkem! Může to být také nezávislá, originální vánoční dekorace, např. do kanceláře. Velmi originální a inspirativní nápad je ozdobit takovými sáčky firemní vánoční stromeček! Barevné sáčky s vánočním potiskem úspěšně nahradí tradiční ozdoby!

Je to ideální vánoční dárek! Sáčky jsou levné, originální a lze je použít mnoha způsoby. Jako vůni v šatní, skříni nebo zásuvce lze použít sáček se zimní směsí sušených květin a jiných dekorací namočených v éterických olejích. Jsou skvělé jako voňavý přívěsek do auta! Zimní vydání vonných sušených sáčků vám umožní cítit kouzlo nadcházejících svátků!

Sáčky s voňavým sušeným obsahem jsou také nekonvenční odpovědí na otázku „Co dát místo vánoční pohlednice?“. Sáček naplněný zimními sušenými potpourri s logem společnosti a vánoční pozdravy vám pomohou vyčnívat! To také znamená, že letošní přání se neztratí v zásuvce pod hromadou jiných vánočních pohlednic. Takové originální dárky pomáhají budovat pozitivní vztahy se značkou.

Originální adventní kalendáře pro firmy

 Adventní kalendář z lněných sáčku.

Adventní kalendář z lněných sáčku.

Představujeme další neobvyklou věc z naší nabídky, kterou lze využít dvěma způsoby. Adventní kalendář vyrobený z materiálových sáčků zavěšených v sídle společnosti bude skvělou vánoční ozdobou. Můžete ji zavěsit na zeď v kanceláři nebo u hlavního vchodu do společnosti. Vypadá opravdu dobře jako samostatná dekorace a umožňuje vám stvořit slavnostní náladu za nízkou cenu.

Adventní kalendář je také skvělý nápad pro obchodní dárek! Poskytuje nám až dvacet čtyři dárkových balíčků! Nejoblíbenější jsou samozřejmě adventní kalendáře se sladkostí a kalendáře s kvalitní kávou a luxusním čajem. Může však obsahovat i různé druhy vánočních ozdob, reklamních doplňků a dokonce i vzorky produktů! Sáčky, které ji tvoří, mohou být opatřeny ozdobným potiskem podle vašeho výběru, např. s logem společnosti.

Nápady pro levné a stylové dekorace pro sídlo společnosti, kanceláře

Ozdoby s taškami na květináče

Ozdoby s taškami na květináče

Sváteční výzdoba interiéru našeho domu nebo bytu vám pomůže pocítit zcela jedinečnou a slavnostní atmosférou. Tak proč jí nepřivést do sídla společnosti? Ozdobné materiálové sáčky lze úspěšně použít jako vánoční ozdoby. Představujeme seznam inspirativních nápadů, jak vytvořit levné a krásné vánoční ozdoby ve vaší společnosti:

 • Výše ​​opsaný adventní kalendář pro společnosti s sáčky s potištěným logem společnosti zavěšeným na reprezentativním místě bude jedinečnou ozdobou, např. kanceláří nebo lobby v sídle společnosti. Kromě hotových kalendářů dostupných v nabídce provádíme také individuální objednávky. Materiál tašky jsou k dispozici v mnoha barvách. Díky tomu lze barvy kalendáře upravit, např. podle firemních barev na vašem logu, nebo přizpůsobit interiéru.
 • Sáčky s sušeným vonným materiálem nebo ozdobné sváteční sáčky naplněné např. sladkostí lze zavěsit na vánoční stromeček společnosti místo tradičních ozdob! Sáčky budou hrát roli poutavých vánočních ozdob a mohou být také malým dárkem. Po odstranění z vánočního stromu můžete dát sáčky zákazníkům, kteří k vám přišli!
 • Zůstaňme u vánočního stromečku – je třeba zmínit, že sáček ve větším formátu je jednoduchý a rychlý způsob, jak zakrýt nevzhledný stojan pod vánočním stromečkem nebo plastové květináče, v nichž se obvykle nakupují menší jehličnany. Sáček natažená na stojanu vánočního stromečku vypadá velmi elegantně.
 • Pro sjednocení dekorace lze použít stejné sáčky jako pokrývky pro jiné květináče v kanceláři. Rovnoměrné sáčky do květináčů
  vánoční svíčky v organzových sáčcích.

  vánoční svíčky v organzových sáčcích.

  přinášejí do interiéru harmonii. Taková kombinace při výběru vánočních ozdob vám umožní vytvořit elegantní, slavnostní interiér.

Sáčky z materiálu jako obaly pro obchodní dárky

Naše dekorativní vánoční materiálové sáčky jsou ideální pro stylové vánoční dárky. Sortiment obchodu zahrnuje sáčky vyrobené z různých druhů tkanin dostupných v mnoha velikostech, což vám umožní vybrat si perfektní obal pro téměř jakýkoli dárek! Množství vzorů a barevných variant sáčků vám umožní najít sáčky přizpůsobené očekáváním a vkusu zákazníků. Na sáčky můžeme umístit jakýkoli potisk dle vašeho výběru, samozřejmě včetně názvu společnosti a loga! Vánoční materiálové sáčky s logem společnosti jsou perfektním obalem pro obchodní dárky!

Vánoční obchodní dárky – Pro koho?

Vánoční dárky nejsou jen příjemným gestem z naší strany. Jedná se o druh investice, která hraje významnou roli v rozvoji obchodních vztahů. Náklady na dárky a předměty opravdu nemusí být vysoké. Aby jste přilákali pozornost, aby si vás příjemce pamatoval, a v důsledku toho vytvořili pozitivní asociace, a tak měli této dárky pozitivní dopad na vývoj značky, jsou důležité další charakteristiky. Správně vybrané, promyšlené, originální a hlavně kvalitní dárky mají větší sílu než drahé náhodné dárky. Než opíšeme, jak vybrat perfektní vánoční dárek, seznamte se se třemi skupinami jejich potenciálních příjemců.

1. Dárky pro obchodní partnery

Obchodní partneři jsou velmi důležitou skupinou, zásadní pro rozvoj naší společnosti. Stojí za to přemýšlet o přípravě jedinečných dárků pro ně. Elegantní dárkové balení pro obchodní partnery na ně rozhodně udělá velký dojem a může mít obrovský dopad na vztahy a další spolupráci.

Obchodní dárky zabalené v materiálových sáčcích.

Obchodní dárky zabalené v materiálových sáčcích.

2. Vánoční dárky pro zákazníky

Dárkové tašky by měly být věnovány také důležitým zákazníkům, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Můžete se také rozhodnout pro originální dárky pro všechny zákazníky, který s vámi spolupracují nebo začnou s vámi spolupracovat během svátků. Pro tuto skupinu jsou nejčastěji vybírány doplňky s logem společnosti nebo vzorky produktů. Přidání produktů z vlastní nabídky je skvělý způsob, jak seznámit zákazníky s nejnovějšími produkty v vaší nabídce. Při příležitosti Vánoc můžete také dát dárkové poukazy na další nákupy ve vaší společnosti. Místo zasílání slevového kódu e-mailem si můžete připravit ozdobné dárkové karty a zabalit je do ozdobného vánočního sáčku. Malé vánoční dárky se mohou stát účinným nástrojem propagace značky.

3. Vánoční dárky pro zaměstnance

Budování pozitivních vztahů se zaměstnanci je také velmi důležité. Balíčky obsahující například kávu, lahodný čaj a elegantní sladkosti se nejčastěji rozdávají na svátky. Větší společnosti také připravují mikulášský dárky pro děti zaměstnanců, obvykle ze sladkostí nebo hraček. Je vhodné zajistit vhodné balení pro tyto dárky. Sáčky s vánočním potiskem a veselé motivy, např. plsti, budou skvěle fungovat jako dárkový obal pro děti. Balíčky lze zabalit do jutového pytle, který napodobuje pytel Mikuláše. Tašky s vánočním potiskem jsou ideální na vánoční balíčky pro zaměstnance a jejich děti.

Obaly na vánoční dárky pro děti.

Obaly na vánoční dárky pro děti.

Jaký rozpočet preznačit na obchodní dárky?

Při rozhodování o materiální hodnotě obchodních darů musíte být taktní a citliví. Dokonce i nejdražší dárek se může ukázat jako špatný, takže pokud je to možné, zkuste předem zjistit preference osoby. Bohužel zde neexistuje žádná univerzální sada pokynů. Zda může být dar trochu méně oficiální, osobnější a jaká maximální částka za něj můžeme utratit, závisí mimo jiné na vztahu, který máme s příjemcem. Je také nutné vzít v úvahu možná kulturní omezení specifická pro danou národnost a vnitřní předpisy týkající se přijatelné hodnoty přijatých darů (aby příjemce nebyl neoprávněně obviněn z přijímání „neoprávněných finančních výhod“).

Podrobnosti, jako je značka, jedinečný design nebo elegantní obal, mají vplyv na to, či Vámi vybraný dárek bude vhodný. Sváteční sáčky jsou skvělé pro balení dárků. Níže jsme pro vás připravili seznam inspirativních nápadů pro obchodní dárky.

Co můžete dát do sáčků? Objevte inspirativní nápady pro vánoční obchodní dárky

Mezi oblíbenými, levnými obchodními dárky by měly být jako první zmíněny doplňky s logem společnosti. Může to být například pero, zápisník, hrnek, kalendář, USB klíčenka.

Sáček na pěro ze zlaté organzy.

Sáček na pěro ze zlaté organzy.

Další skupinou jsou potravinářské výrobky – zejména ty od renomovaných značek nebo od malých místních výrobců. Nejčastěji jsou vybírány sladkosti (např. ručně vyráběné pralinky), elegantně zabalené alkohole, káva a luxusní čajové směsi.

Jutové sáčky pro ukládání dekorací.

Jutové sáčky pro ukládání dekorací.

Elegantní šperky jsou další skupinou oblíbených dárků. Nejčastěji jsou to dárky pro ženy, ale jsou vhodné i pro muže, v případě mužů se můžete rozhodnout pro manžetové knoflíky nebo hodinky. Dámy mohou dostat elegantní náramek nebo náušnice.

Zlatý kovový sáček a elegantní náramek.

Zlatý kovový sáček a elegantní náramek.

Parfémy a kosmetika, zejména ty, které jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí, jsou další skupinou produktů vybraných jako vánoční obchodní dárky.

Dárkové sáčky na parfémy.

Dárkové sáčky na parfémy.

Pokud alespoň trochu poznáme vkus a životní styl obdarovaného, vhodný p dárek, může být také pozvání na kulturní akci – například dvě vstupenky do muzea, divadla, opery nebo na koncert. Jako vánoční dárek lze také použít lázeňské poukázky na lázeňské procedury, do kosmetických salonů nebo nákupní poukázky, které mají být uplatněny v obchodech známých značek. Chcete-li dát tento typ dárku elegantnější než zabalený do papírové obálky, použijte materiálový sáček.

Pro nejmladší (např. děti zaměstnanců) si můžete připravit roztomilý balíček od Mikuláše se všemi druhy sladkostí! Pokud znáte věk a pohlaví dítěte, můžeme mu také dát hračku. Plyšové hračky jsou rozhodně nejuniverzálnější.

Vánoční dárkové balení pro děti.

Vánoční dárkové balení pro děti.

Které sáčky byste si měli vybrat jako obaly na dárky a na vánoční ozdoby?

Připravili jsme pro vás žebříček sáčků dostupných v našem obchodě. Následující seznam vám pomůže vybrat vánoční sáček, který nejlépe odpovídá vašim očekáváním. Sáčky jsme rozdělili podle typu a vlastností tkanin, ze kterých byly šity, jakož i podle stylu a barvy. Také vám poradíme, jaká velikost tašek je nejlepší pro balení nejoblíbenějších dárků pro Vaše zákazníky a obchodní partnery.

Rozdělení sáčků podle typu a vlastností tkaniny

V našem obchodě najdete sáčky vyrobené z různých druhů tkanin. Nabízíme následující typy sáčků:

 • organzové sáčky
 • jutové sáčky
 • saténové sáčky
 •  metalické sáčky
 • lněné sáčky
 • džínsové/denim sáčky
 • velurové sáčky

Připravili jsme pro vás krátké popisy sáčků z jednotlivých tkanin, které vám pomohou vybrat nejlepší obal na dárky nebo malý sáček na dekorace.

Popis materiálových sáčků – rozdělení podle druhu tkaniny, ze které byly šity.

Sáčky z organzy

Naše nejoblíbenější sáčky. Vyrobené z tenké tkaniny s vysokou průhledností. Skvěle odhalují svůj obsah. Jsou k dispozici v široké škále barev. Sortiment obchodu zahrnuje jak sáčky vyrobené z hladkých, jednobarevných organických látek, tak různé varianty sáčků s ozdobnými potisky, včetně vánočních motivů. Nabízíme možnost jejich personalizace. Nejmenší nabízené sáčky mají rozměry 5 x 7 cm, největší rozměry 75 x 100 cm.

Sáčky z organzy

Sáčky z organzy

Jutové sáčky

Jutový materiál se vyznačuje vysokou odolností a je zcela neprůhledný. Sáčky jsou k dispozici jak v přírodních odstínech neutrálních zemských tónů, tak v barvené verzi s intenzivnější barvy, jako je bordová, růžová nebo fialová. Jsou skvělé pro umístění potisku. Jsou k dostání ve velikostech od 8x 10 cm do 55×75 cm.

Jutové sáčky

Jutové sáčky

Saténové sáčky

Elegantní tašky z lesklé látky. Satén vypadá velmi jemně a elegantně, zatímco je docela odolný. Na tyto tašky můžete také umístit různé potisky. Tašky jsou k dispozici v mnoha barvách a velikostech od 8 x 10 cm do 26 x 35 cm..

Saténové sáčky

Saténové sáčky

Metalické tašky

Velmi originální tašky s elegantním vzhledem. Tkanina, ze které byly šity, je hladká na dotek a připomíná satén. Sáčky vyrobené z lesklého metalického materiálu jsou k dispozici pouze ve dvou exkluzivních barvách: zlaté a stříbrné. Na tyto sáčky není možné realizovat potisk. Máme několik velikostí tašek od 8 x 10 cm do 26 x 35 cm.

Metalické tašky

Metalické tašky

Lňené tašky

Lňěné sáčky jsou trvanlivé obaly z neprůhledné tkaniny s přírodním vzhledem. Jsou k dispozici ve světlých odstínech béžové a v mnoha jiných variantách vyrobených z barevných potištěných tkanin. Sáčky si můžete objednat i s vlastním potiskem! Sáčky jsou zakončeny provázkem, který odpovídá jejich přirozenému charakteru. Nejmenší z nich mají rozměry 8 cm x 10 cm, největší – 55 cm x 75 cm.

Lňené tašky

Lňené tašky

Džínsové sáčky

Džínsový materiál je materiálem, který je vždy v módě! Sáčky šitá z tohoto materiálu jsou velmi stylová a univerzální. Tato tkanina je velmi trvanlivá a neprůhledná. Sáčky jsou zakončeny kontrastním, jasným řetězcem. Naše sáčky jsou šity ze skutečného džínsového materiálu. Lze je proto prát a žehlit! Na naše sáčky můžete aplikovat i různé potisky. Džínsové sáčky jsou dostupné mimo jiné v několika velikostech 8 x 10 cm, 16 x 37 cm, 26 x 35 cm.

Džínsové sáčky

Džínsové sáčky

Velurové sáčky

Velur se také někdy nazývá samet nebo plyš, protože je velmi příjemný a měkký na dotek. Díky husté vazbě použité v tkanině je odolný a velmi pevný. Tato látka je zcela neprůhledná a dobře zakrývá obsah balení. Jsou skvělé jako dárkové obaly. Můžeme na ňe aplikovat také potisk podle vašeho výběru. Tašky jsou k dispozici v několika módních barvách a velikostech od 8 x 10 cm do 26 x 35 cm.

Velurové sáčky

Velurové sáčky

​Které sáčky byste si měli vybrat – průhledné nebo neprůhledné?

Pokud chcete, aby byl obsah sáčku viditelný, doporučujeme za tímto účelem vybrat organzové sáčky. Organza je při prezentaci produktů nenahraditelná. Vypadá také působivě a je odolnější než celofánový obal s podobnými parametry. Je to perfektní volba při balení na suvenýry, reklamních doplňků s logem společnosti.

Svíčka v tvare vánočního stromu v organzovém sáčku.

Svíčka v tvare vánočního stromu v organzovém sáčku.

Jiné typy tkanin, které jsou v naší nabídce k dispozici, jsou zcela neprůhledné a činí obsah materiálního vaku překvapením, dokud nevybalíte dárek. Balení dárků vyrobených z neprůhledných tkanin bude perfektní, pokud nechcete, aby obdarovaní znali obsah sáčku ještě před rozbalením.

Saténový zlatý dárkový sáček.

Saténový zlatý dárkový sáček.

Jsou lepší sáčky hladké nebo s potiskem?

V případě nabídky pro firmy jsou ze zřejmých důvodů sáčky s potiskem mnohem populárnější. Díky možnosti umístění grafiky s logem společnosti na sáčku se samotný sáček stává reklamním médiem! To je dobrá investice, protože naše sáčky na rozdíl od papírových a plastových sáčků nekončí v popelnici hned po vybalení vánočního dárku. At o díky své univerzálnosti, vysoké kvalitě a estetice (materiálové tašky jsou prostě velmi pěkné!) Obvykle se používají v každodenním životě k ukládání a třídění různých předmětů nebo k vytváření bytových dekorací.

Jak vybrat ten správný potisk pro tašky?

Chcete-li vytvořit uspokojivý design tisku pro vaše sáčky, kontaktujte nás! Na tašky můžeme umístit firemní logo, tematickou grafiku nebo text, např. vánoční přání. Nabízíme možnost plné personalizace produktů, abychom co nejlépe přizpůsobili sáčky požadavkům a potřebám našich zákazníků.

Tašky na reklamní pomůcky s logem podle vašeho výběru.

Tašky na reklamní pomůcky s logem podle vašeho výběru.

Pod pojmem „sáčky s potiskem“ náš sortiment nabízí mnohem více než logo společnosti umístěné na sáčcích. Nabízíme také vzorované sáčky s příležitostnými potisky. Také s vánoční motivy. Vánoční potisky umístěné na našich sáčcích vám umožní snadno vytvářet působivé dekorace. Je to také řešení problému, jak pěkně zabalit dárek. Díky sáčkům s hotovým vánočním potiskem to můžete udělat rychle, levně a současně krásně a efektivně! Vánoční váčky jsou perfektní dárkové balení!

Rozdělení sáčků podle stylu

Nabízíme Vám široký výběr vzorů a barev sáčků. Díky temu si můžete vybrat sáčky perfektně přizpůsobené pro různé styly. Úspěšně se používají v klasických, tradičních i moderních netradičních dekoracích. Rozdělení sáčků podle stylu také pomáhá sladit dárkové balení se stylem osoby, která je přijímá.

Svíčka v ozdobné vánočním sáčku z organzy

Svíčka v ozdobné vánočním sáčku z organzy

Nejčastěji se pro klasické, tradiční ozdoby vybírají sáčky:

 • jutové
 • lněné
 • z organzy
 • saténové
 • velurové

Do moderním stylu jsou nejlepší sáčky:

 • metalické
 • džínsové
 • velurové
 • z organzy
 • saténové

Nejoblíbenější v rustikálních dekoracích a sáčky vhodné pro styl boho a vintage:

 • jutové
 • lněné

Rozdělení sáčků podle barvy materiálu:

Materiálové sáčky v naší nabídce jsou k dispozici v široké škále barev. U nás najdete sáčky v neutrálních zemských tónech a sáčky se silnými, nasycenými barvami. Včetně sáčků v silných neonových barvách a metalických sáčků!

V období Vánoc jsou mezi produkty z naší nabídky nejoblíbenější tyto barvy sáčků:

 • v odstínech červené a bordové
 •  v barvách země: přírodní, světle hnědá, tmavě hnědá
 • bílá a ecru
 • zlatá a stříbrná
 • tmavě zelená

Výběr ideální struktury pro nejoblíbenější obchodní dárky – průvodce

Na základě dosud zpracovaných objednávek vám také poradíme, které sáčky jsou nejčastěji vybírány jako obaly konkrétních produktů:

Přírodní mýdlo zabalené v organzovém sáčku.

Přírodní mýdlo zabalené v organzovém sáčku.

Kosmetika – Přírodní kosmetika je nejčastěji balena do sáčků z lnu a juty. Tyto obaly díky svému mírně syrovému přirozenému vzhledu vypadají opravdu působivě. Na druhé straně, exkluzivní kosmetika uznávaných značek vypadá skvěle zabalená, např. v saténu.

Balení pro ruční mýdlo.

Balení pro ruční mýdlo.

Šperky – Jako obal na šperky v závislosti na jich stylu, sú vhodné všechny typy sáčků, které nabízíme. Pro vánoční obchodní dárky se nejčastěji vybírají jemné a elegantní šperky. Na jejich zabalení naši zákazníci nejčastěji sáhnou po velurových, saténových, metalických i organzových sáčcích.

Sáček z organzy na šperky.

Sáček z organzy na šperky.

Reklamní doplňky – Podle názorů našich zákazníků stojí za to je zabalit do organzy. Sáčky z organzy díky své průhlednosti dokonale odhalují doplňky umístěné v sáčcích s potištěným logem.

 

Sáček s logem pro reklamní pomůcky.

Sáček s logem pro reklamní pomůcky.

Jak vybrat správnou velikost sáčku?

Zajímá vás, jak vybrat správnou velikost sáčku? Jeho rozměry by měly být vždy o něco větší než předmět, který chceme umístit dovnitř. Zejména v případě tvrdých a tuhých předmětů, které se nepřizpůsobí tvaru obalu. Rozměry sáčku z materiálů uvedené na stránce platí pro celý sáček spolu s prostorem nad provázkem/stuhou. Tato část látky je pouze ozdobným detailem. Skutečná skladovací plocha je proto menší než rozměry dané pro celý sáček. Prostor uvnitř se také zmenšuje po svázání. Svázaný sáček se v horní části postupně zužuje. Při výběru velikosti je tedy nutné ponechat si rezervu. Výška i šířka předmětu by měla být menší než rozměry sáčku. Máte-li jakékoli pochybnosti, kontaktujte nás, náš personál vám pomůže vybrat balení na dárky a balení na suvenýry perfektně přizpůsobené vašim potřebám!

Níže najdete fotografie ukazující několik příkladů populárních produktů spolu s uvedením rozměrů navrhovaného balení na dárky.

Sáček 16 x 37 cm na láhev vína.

Sáček 16 x 37 cm na láhev vína.

Červený organzový sáček 3,5 x 19 cm na pero.

Červený organzový sáček 3,5 x 19 cm na pero.

Vánoční materiálové sáčky v nabídce pro firmy

Jak vidíte, tyto nenápadné sáčky jsou velmi univerzální. Jsou originálním základem pro vánoční ozdoby a fungují jako stylové, elegantní dárkové balení. Můžete je použít při různých příležitostech a opravdu mnoha způsoby. Stojí za to využít obrovské příležitosti, které tento levný a efektivní reklamní nástroj nabízí!

 Vánoční tašky s logem společnosti.

Vánoční tašky s logem společnosti.

Vzhledem k vysokému stavu zásob jsou i velké velkoobchodní objednávky zpracovávány velmi rychle. Kromě toho pro stálé zákazníky nabízíme slevy, doručení zdarma a možnost vystavení faktury s odloženou platbou. Doporučujeme vám seznámit se s naší kompletní nabídkou a dovolujeme si pozvat vás ke spolupráci.