Nakonec přišlo dlouho očekávané jaro! Pokud je jarní úklid za vámi, je čas začít zdobit dom na Velikonoce!Nádherná vnější aura způsobuje, že každý s velkým nadšením hledá inspirace pro velikonoční dekorace. Připravili jsme pro Vás sbírku nesmírně inspirujících nápadů pro módní velikonoční dekorace s použitím našich sáčků, včetně velikonočních dekorací DIY (udělejte to sami)!

Barevné velikonoční kompozice z látkových sáčků a obdélníkového květináče s velikonoční vajíčkami.

Barevné velikonoční kompozice z látkových sáčků a obdélníkového květináče s velikonoční vajíčkami.

Velikonoční výzdoba domu

Jak jednoduše a efektivně vyzdobit dům na Velikonoce? Sáčky, vyrobeny z dekorační tkaniny, jsou nenahraditelným dekorativním prvkem! Existují četné barevné varianty a mnoho druhů tkanin, které vám umožní vybrat správné sáčky pro jakýkoliv interiér! Tašky z juty, lnu a bavlny se mísí s tradičními a rustikálními dekoracemi. Nicméně, džínové sáčky nebo sáčky s kovovým efektem budou nádherné jako moderní velikonoční dekorace. Jemné pastelové a módní neonové barvy nám také dávají skvělé kompoziční možnosti, jediné omezení je naše představivost! Je to levný a jednoduchý způsob, jak osvěžit a změnit design interiéru!

Sáčky jako dekorace stolu na Velikonoce

Dekorativní velikonoční sáčky nám pomohou ozdobit velikonoční stůl. Pokud organizujete svátky u vás doma a očekáváte spoustu návštěv, stojí za to koupit malé sáčky. Jsou skvěle na stůl, na označení jména hosta a také pro malé dárky pro hosty. Větší formáty lze použít například jako pouzdra na vázy a květináče, nebo do nich vkládat například barevná velikonoční vajíčka nebo čokoládové cukrovinky.

Ručně malovaná velikonoční vajíčka v neonově zelených organzových sáčcích.

Ručně malovaná velikonoční vajíčka v neonově zelených organzových sáčcích.

Ozdobné květináče – vytvořte velikonoční interiérový design za pár minut!

Tento velmi jednoduchý způsob zdobení květináče bude také fungovat dokonale při zdobení vašeho domova na Velikonoce. Při nízkých nákladech můžeme maskovat květináče s nezajímavé květináče s narcisem nebo barevnými hyacinty. Nejoblíbenější jsou jutové pytle pro květináče, ale výběr tkanin a jejich barev je obrovský! Můžeme je přizpůsobit barvě květin nebo zvolit barvy odpovídající stylu daného interiéru. Například jarní kompozice z barevných sáčků s pastelovými odstíny vypadá skvěle.

Materiálové sáčky vypadají skvěle jako pouzdra pro květináče a vázy.

Materiálové sáčky vypadají skvěle jako pouzdra pro květináče a vázy.

Ručně vyrobené dekorace – nápady na DIY velikonoční dekorace

Módní velikonoční dekorace si můžete připravit sami! Představujeme vám několik velmi jednoduchých a kreativních nápadů pro velikonoční interiérový design interiéru v roce 2020! S těmito nápady, vytvoříte atraktivní velikonoční design levně, ale bude připomínat ten z nejdražších obchodů!

Koš s lněným sáčkem, ze kterého vyčnívají uši plstěného česaného zajíce.

Koš s lněným sáčkem, ze kterého vyčnívají uši plstěného česaného zajíce.

Dekorativní velikonoční sáček do chodby – perfektní úložiště pro klíče, dopisy a další kapesní předměty!

Ozdobné velikonoční sáček najde praktické využití přímo u vchodu do vašeho domova! Každý má v chodbě různé kapesní předměty. Jedná se o různé druhy malých potřebných i nepotřebných předmětů, které nejsou vždy příjemné pro oko. Zvláště u vchodu, který by měl vždy působit určitým dojmem a je ukázkou našeho domu/bytu. Aby tyto věci byly vždy po ruce a nevytvářely dojem zmatku a chaosu, můžete je skrýt v ozdobném sáčku! Skvělým nápadem je sáček s nápisem a králíčky symbolizující členy domácnosti. Chcete-li mít takový sáček ve vaší domácnosti, objednejte si hotový personalizovaný produkt nebo hladký sáček od nás. Sáček pak může být ozdoben nažehlovacím materiálem, anebo ho můžete ozdobit fixkou nebo barvivem na tkaniny. Pak už jen stačí, když si vezmete siluety králíků vyříznutých z plsti nebo jiné tuhé látky, přilepíte je a můžeme si užít novou výzdobu!

Moderní velikonoční dekorace – postní kalendář čili adventní kalendář na Velikonoce.

V seznamech nápadů pro velikonoční interiérový design se často objeví “advetní” kalendáře pro Velikonoce, postní kalendáře. Vzhledem k tomu, že vánoční adventní kalendáře jsou bezpochyby hitem, proč nepřinášet tuto velkolepou tradici také na Velikonoce? Jarní edice kalendáře jistě potěší nejmladší členy domácnosti a zatraktivní čekací dobu na svátky! Barevné sáčky visící na zdi budou nepochybně také krásnou velikonoční domácí výzdobou! Pro přípravu takového kalendáře stačí zavěsit vybrané sáčky na stuhu nebo šňůrek z juty a naplnit je dárky. Mohou to být čokoládová vajíčka, velikonoční sušenky nebo malé velikonoční dekorace.

Velikonoční sáčky jako balíček na dárky

Během Velikonoc, je pěkný zvyk dávat si dárky. Stojí za to postarat se o krásné balení velikonočních dárků. Pokud si ceníte krásu obalů na dárky, budete potěšeni materiálem, které nabízíme. Můžete si vybrat z sáček na Velikonoce z organzy, který díky vysoké průhlednosti tkaniny dokonale zobrazuje obsah anebo hladké lněné sáčky s krásnou jarní potiskem.

Náušnice balené ve zlatém organzovém sáčku.

Náušnice balené ve zlatém organzovém sáčku.

Schopnost personalizovat velikonoční sáčky od jednoho kusu také umožňuje objednat sáčky s jménem pro všechny členy domácnosti. A co tak vytvořit poněkud vtipný, jarní ekvivalent vánočních ponožek na Velikonoce a pověsit jich nad krb? To je nepochybně nápad, který stojí za pozornost!

Egg hunt – Velikonoční zábava pro ty nejmenší

Stále více se v Čechách stává populární hra, která je v oblibě ve Spojených státech, Anglii a Německu. Je to Velikonoční dětská hra – hon na vejce. Je to skvělá zábava pro děti, které se nudí posezením u velikonočního stolu, která poskytne nejmladším pohyb na vzduchu. Podle tradice se zábava odehrává v zahradě, ale samozřejmě ji můžete také zorganizovat v bytě. Děti vybavené velikonočním košem nebo ozdobným personalizovaným sáčkem mají za úkol najít skrytá malovaná vajíčka z pravých vajec nebo plastových vajec plných sladkostí. Na konci mohou děti dostávat různé vyznamenání, například za nalezení největšího nebo nejmenšího vajíčka, největšího počtu vajec v dané barvě atd.

Velikonoční výzdoba interiéru sáčky je jednoduchý a levný způsob, jak vyzdobit interiér v jarním duchu

Jak vidíte, velikonoční sáčky jsou mimořádně univerzálním dekorativním prvkem a to je jen hrstka inspirace! Jsou levné a nabízejí skvělé příležitosti, proto vás zveme, abyste se seznámili s celým sortimentem obchodu. Díky rozmanitosti modelů a bohatým barvám najde každý v naší nabídce perfektní sáček.