Kartónové krabičky na šperky jsou výrobcemi nejčastěji používanými krabičkami.To však není dokonalý výběr. Proto si řekneme něco o nevýhodách nejoblíbenějších obalů a i to jakou máte alternativu.

Pouzdra na šperky zdůrazňující jejich charakter a eleganci.

Pouzdra na šperky zdůrazňující jejich charakter a eleganci.

Jaké jsou slabé stránky šperkovnic?

Paradoxně, největší nevýhodou nejoblíbenějších šperkovnic je jejich … popularita. Výběr jiného typu produktu umožní vaší firmě vyniknout a zákazníci si ji lépe zapamatují. Nikdo nepotřebuje přesvědčit, že první dojem je velmi důležitý. Jak název napovídá, šance na prvý dojem je pouze jednou. Proto se vyplatí tuto příležitost co nejlépe využít.

Žena, která dostala dárek, bude mít první kontakt s produkty vaší značky již v čase, kdy jí bude podarován balíček se šperky. Krásné dárky pro ženy si zaslouží stejně krásné balení. Elegantní obal, nejlépe s logem značky, vyvolá pozitivní první dojem ještě předtím, než obdarována osoba uvidí samotný dárek. Dekorační vlastnosti textilních sáčků ženský vkus jistě ocení. Hezčí pohlaví oceňuje kouzlo a estetiku předmětů, včetně těch, které jsou běžně používány.

Exkluzivní obal, například ve formě elegantního velurového sáčku nebo sáčku vyrobeného ze smyslného saténu, již vytváří pozitivní spojení se značkou, jejíž logo je na ní. Materiálové tašky budou proto skvělým doplňkem vašich produktů a jsou rozhodně exkluzivnější než tradiční dámské šperkovnice.

Červený sáček na šperky - v této edici pro krásny náramek.

Červený sáček na šperky – v této edici pro krásny náramek.

Šperkovnice s potisky nebo sáčky s grafikou nebo logem?

Výrobci z klenotnického průmyslu vybírají pro balení svých výrobků obaly s vlastním potiskem. Díky tomu propagují svoji značku. Tato reklama však není příliš účinná, protože lepenkové krabice bezprostředně po vybalení šperků končí v koši. Lepší alternativou je proto dekorativní látkový sáček.

Materiálové sáčky jako balení na šperky s logem nejen nahradí šperkovnice, ale jsou samy o sobě zajímavým doplňkem s logem společnosti. Prodejci by si měli uvědomit, že ženy používají tyto sáčky i později v každodenním životě. Jsou užitečné pro ukládání a organizaci šperků v domácí zásuvce nebo v krabičce. Jsou také skvělé při cestování. Sáček je lehký a zabírá malý prostor v kufru nebo tašce. Nejdůležitější je však to, že sáčky na šperky vám umožňují třídit a zabezpečit během přepravy náušnice, náhrdelníky, náramky a jiné ženské ozdoby.

Sáček z organzy na korálky a kameny.

Sáček z organzy na korálky a kameny.

Pouzdra na šperky s příležitostným potiskem

Je to perfektní alternativa k šperkovnici s gravírováním. Můžeme pro vás vytvořit ozdobné sáčky na šperky. Nabízíme sáčky s nápisem, věnováním nebo grafikou, např. s ​​logem společnosti. Jsme otevřeni vašim nápadům. Uvědomujeme si různé vize našich klientů, díky nimž jsou naše výrobky skvělé pro dárkové balení pro ženy i … holky. Materiálové sáčky na šperky jsou vizuálně přitažlivější a odolnější než krabičky na šperky pro holky. Barevné tisky dělají z sáčku perfektní šperkovnici pro děti při příležitostech, jako je svatý křest, první svaté přijímání nebo narozeniny. Další potisky od nás vám umožňují vytvářet skvělé obaly na dárky pro ženy anebo na Valentýna. Nákupem u nás si objednáváte sáčky s potiskem přímo od výrobce. To zaručuje rychlé zpracování objednávek a nízké ceny obalů pro šperky (velkoobchodný prodej).

Sáčky z organzy jsou skvělé jako dárkový obal pro dárky při příležitosti chřestu.

Sáčky z organzy jsou skvělé jako dárkový obal pro dárky při příležitosti chřestu.

Jaké obaly používat pro jemné šperky?

V případě zvláště jemných výrobků (např. náušnice a jiné šperky z materiálu fimo) může existovat obava, že sáček nebude dostatečně chránit šperky, například během jejich přepravy. V tomto případě se mohou nejbezpečnější volbou ukázat méně vizuálně atraktivní šperkovnice.

Materiálové sáčky také hrají ochrannou roli pro jemné šperky.

Materiálové sáčky také hrají ochrannou roli pro jemné šperky.

Tyto běžně používané balení na šperky účinně chrání obsah (i když samy o sobě jsou méně trvanlivé a méně univerzální v použití než sáčky). Jaké řešení byste tedy měli zvolit pro zvláště jemné šperky? Kompromisem by bylo zabalit jej do kartonového obalu a umístit jej do ozdobného sáčku s logem značky vyrobeným z elegantní tkaniny, např. z veluru nebo organzy.

Dárková krabička se šperky zabalenými v sáčku z organzy vypadá velmi elegantně.

Dárková krabička se šperky zabalenými v sáčku z organzy vypadá velmi elegantně.

Kde koupit sáčky, které mohou být použité namísto šperkovnice?

Zajímá vás, kde koupit nejlevnější balení na šperky? Nabízíme alternativní ozdobné obaly na dárky pro ženy (velkoobchodní prodej) za nízkou cenu. Naše sáčky jsou šity z různých materiálů. Nabízíme mimo jiné elegantní velurové sáčky, smyslné saténové sáčky, průhledné organzové sáčky, stejně jako jutové, lněné, a dokonce i džínsové. Jsou k dispozici v mnoha velikostech a v široké škále barev. Máme obyčejné, hladké a četné sáčky se vzory a tematickými potisky. Příjímame také individuální objednávky na tašky s vaším potiskem!

Který sáček vybrat?

Široká škála našich produktů způsobuje, že často vyvstává otázka – Který sáček bude nejlepší pro balení šperků? Na tuto otázku bohužel nemáme jasnou odpověď. Výběr perfektního sáčku závisí na mnoha faktorech, jako je typ šperku nebo dokonce barvy na logu. Vždy se však můžete spolehnout na profesionální radu našeho oddělení zákaznických služeb!

Naši klienti, který chtějí zabalit šperky, obvykle sáhnou po taškách z veluru nebo saténu. Lesklost v moderním stylu vypadá skvěle, např. v metalických taškách, zatímco dekorace v stylu boho dokonale ladí se sáčky z lnu a juty.

Pouzdro na šperky dokonale zapadá do každého interiéru.

Pouzdro na šperky dokonale zapadá do každého interiéru.

Materiálové sáčky na šperky mají oproti klasickým šperkovnicím ještě jednu výhodu. Nabízejí nám výběr, zda chceme skrýt nebo zobrazit jejich obsah. Sáčky z organzy na šperky se vyznačují nejen elegantním a jemným vzhledem, ale především vysokou průhledností. Díky jejich průhlednosti úžasně představují zabalené předměty. To je velkou výhodou. Je to skvělá vlastnost těchto sáčků, např. ve výlohách prodejen. Sáčky z organzy odhalují šperky a chrání je před prachem.

Průhlednost organzových sáčků je jejich velkou výhodou.

Průhlednost organzových sáčků je jejich velkou výhodou.

Další výhody pouzder na šperky

Výrobci šperků s malým skladovým prostorem ocení také to, že sáčky zabírají velmi málo místa. Povrch potřebný pro jejich skladování je nesrovnatelně menší ve srovnání s povrchem potřebným pro skladování šperkovnic. Samozřejmě, můžete si koupit distribuované kartonové krabice, které minimalizují požadavky na úložný prostor. Jejich montáž bohužel vyžaduje další práci a čas. Sáčky jsou připraveny k použití a snadno se používají. Stačí umístit šperky dovnitř sáčku a zatáhnout stuhu (v závislosti na modelu mají sáčky šňůrečky nebo stuhy) a všechno je připraveno! Ozdobné balení šperků je tedy opravdu jednoduché.

Kde koupit alternativu k šperkovnici? Velkoobchodní nabídka na nákup materiálových sáčků

V našem obchodě najdete širokou škálu sáčků z různých materiálů dostupných v mnoha barvách a velikostech! Pro velkoodběratele máme slevy až 30%! Dodavatelé, kteří jsou s námi v neustálé spolupráci, se mohou také spolehnout na speciální nabídky připravené speciálně pro ně.