Jedineční a elegantní sáčky vyrobené z juty, s rozměry 30 x 40 cm. Tento sáček má světlé přirozené barvu a jedinečnou potisk s motivem Halloweenu. V prodeji po kusech.
Halloween se v Česku rychle zakořenil. Je určitě lepší nenechat se překvapit dětmi, které přijdou koledovat. Můžeme však překvapit svých malých hostí tím, že jich pohostíte balíčkem s bonbóny s krásným tematickým potiskem!
Hledáte inspiraci, protože pořádáte velkou party nebo očekáváte skutečné obležení koledníky, kteří přijdou po sladkosti? V tom případě Vám doporučujeme naše produkty, které vám umožní obdarovat děti velmi efektivním způsobem. Je to dlouho očekávaná odpověď na otázku, kterou si kladete každý rok „Jak přechovávat bonbóny na Halloween?“!
Zobrazit celý popis