1 ks Pytel z imitace lnu 30 x 40 cm s potiskem - košík
125,00Kč / bal.
1 bal. = 1 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 13x18 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 13 x 18 cm - levandulové
135,00Kč13,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - tmavě fialové
113,00Kč4,52Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 11x20 cmLátka: BavlnaBarva: Bestseller


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 20 cm - přirozený
119,00Kč11,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - zelené
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: SametBarva:


5 ks Sametové pytle 22 x 30 cm - stříbrné
159,00Kč31,80Kč / ks1 bal. = 5 ks
Popis
Velký sáček z imitovaného lnu (1 ks ) o rozměrech 30 x 40 cm s ozdobnými pletenými šňůrkami v lemu má originální potisk velikonočního koše s velikonočními vajíčky, stylizovaný jako retro kresba.
Tento sáček z materiálu len v přírodní barvě je ideální pro dárkové balení. Do velkého sáčku se vejdou různé druhy dárků od velikonočního zajíčka a šňůrka v lemu Vám umožní rychle zabalit velikonoční dárky.
Velikonoční sáček z imitovaného lnu z potiskem ve stylu vintage můžete také použít k vytvoření domácí dekorace. Kombinace látky v klasické barvě s retro výzdobou z něho dělá originální jarní dekoraci. Tento sáček bude originální dekorací, která dokonale doplní design interiéru vyzdobený v rustikálním stylu.
Námi nabízené obaly jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny a polyesteru tkaniny. Kombinace přírodních a syntetických vláken zaručuje dlouhou životnost a pevnost, jakož i vysokou odolnost proti roztažení a stírání.
Všechny naše pytlíčky jsou vyráběny ručně. Poloha ozdobné aplikace/potisku se u jednotlivých exemplářů může nepatrně lišit od té prezentované na fotografiích.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna, polyester, Len |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Počet kusů v balíku | 1 |
| Šířka * | 30 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 40 cm |
| Výška k šňůrky * | 33.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | NLIN-3040-NAT-EST-006 |
| EAN | 5903003408307 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
1 ks Pytel z imitace lnu 30 x 40 cm s potiskem - košík
Látka: Bavlna, polyester, Len, Velikost: 30x40 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.








Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora