10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - černý
93,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Adventní kalendář jutové sáčky 12 cm x 15 cm - Šedý a bordové + bílý čísla
722,00Kč722,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 18 x 24 cm - fuchsiová
74,00Kč7,40Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: Bestseller


10 ks Pytlíky z imitovaného lnu 9 x 12 cm - přirozené
83,00Kč8,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 12 x 15 cm - červené
119,00Kč11,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: Bavlna, polyesterBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 26 x 35 cm - přírodní / zvon
98,00Kč98,00Kč / ks1 bal. = 1 ks
Popis
Tady koupíte sadu obsahující 10 kusů pytlíčků ze 100% bavlny . Využijte tyto univerzální, bavlněné černé dárkové obaly jako praktický organizér na drobné předměty, produktový obal nebo originální vychytávku k výzdobě stolu.
Jde o malé, ale univerzálně použitelné sáčky vyrobené z elegantní bavlny v černý barvě o rozměrech 11 x 14 cm. Prezentovaná sada se skládá z 10 kusů, díky čemuž Vám jednorázový nákup praktických sáčků vydrží déle.
Malé bavlněné sáčky jsou perfektní jako originální dárkové balení. Můžete je také použít doma, ve škole nebo na cestách - skrýt, co chcete a přitom budete mít věci vždy organizované.
Na zvláštní žádost našich klientů můžeme vyrobit sáčky s potiskem. Pokud Vás tato možnost zajímá, kontaktujte nás a my umístíme Vaše logo přímo na materiál!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 11 cm |
| Výška * | 14 cm |
| Výška k šňůrky * | 11 - 11,5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | COT-1114-BKX-001 |
| EAN | 5903003409670 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - černý
Látka: Bavlna, Velikost: 11x14 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora