10 ks Bavlněné Sáčky 13 x 27 cm - červený
159,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 3.5x19 cmLátka: OrganzaBarva: -25%


25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - barevný mix
96,00KčOriginal price was: 96,00Kč.72,30KčCurrent price is: 72,30Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 72,30Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 72,30Kč.
2,89Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: BavlnaBarva: -11%


5 ks Bavlněné Sáčky 15 x 20 cm - tyrkysový
79,00KčOriginal price was: 79,00Kč.70,53KčCurrent price is: 70,53Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 70,53Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 70,53Kč.
14,11Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: JutaBarva: -23%


3 ks Jutové pytle 22 x 30 cm - mix barev
96,00KčOriginal price was: 96,00Kč.74,06KčCurrent price is: 74,06Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 74,06Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 74,06Kč.
24,69Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 45x60 cmLátka: LenBarva: -21%


1 ks Lněný pytel z přírodního lnu 45 x 60 cm
242,00KčOriginal price was: 242,00Kč.190,53KčCurrent price is: 190,53Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 190,53Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 190,53Kč.
190,53Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva: -26%


Jutové pytlíky s puntíky - 12x15 cm, sada 10 ks - přírodní styl s jemným leskem
155,00KčOriginal price was: 155,00Kč.114,65KčCurrent price is: 114,65Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 114,65Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 114,65Kč.
11,47Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Objednejte si pytlíčky z bavlny v krásném, módním odstínu červené barvy. Na tomto místě představené váčky se šňůrkou ve stahovacím lemu mají rozměry 13 x 27 cm.
Je to sada 10 kusů sáčků z originálního materiálu typu bavlna o rozměrech 13 x 27 cm, jejichž červený barva bude ideální pro téměř každou situaci. Sada, kterou nabízíme, je univerzální, protože Vám umožňuje používat sáčky mnoha způsoby v závislosti na situaci.
Tyto sáčky budou perfektní jako potěšující dárkové balení, ale mohou také sloužit jako obal pro kosmetiku, šperky nebo svíčky. Bavlněné sáčky také velmi ochotně používají společnosti, které hledají originální obal pro obchodní dárky.
Neváhejte a objednávejte pevné a elegantní bavlněné sáčky ještě dnes!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 13 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 27 cm |
| Výška k šňůrky * | 19,5 - 20 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | COT-1327-RED-001 |
| EAN | 5903003409786 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora