10 ks Bavlněné Sáčky 6 x 8 cm - černý
72,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 15x20 cmLátka: MetalickýBarva:


10 ks Metalické sáčky 15 x 20 cm - stříbrné
85,00Kč8,50Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 26x35 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu 26 x 35 cm s potiskem na Vánoce - kočka
129,00Kč129,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 16x37 cmLátka: JeansBarva:


1 ks Džínové sáčky 16 x 37 cm - modré
46,00Kč46,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 12 cmLátka: SaténBarva:


10 ks. Saténové pytlíky 12 x 15 cm - Vánoce - Lízátko
332,00Kč33,20Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 12 x 15 cm - červený
110,00Kč11,00Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
Jde o malé, ale univerzálně použitelné sáčky vyrobené z elegantní bavlny v černý barvě o rozměrech 6 x 8 cm. Prezentovaná sada se skládá z 10 kusů, díky čemuž Vám jednorázový nákup praktických sáčků vydrží déle.
Malé bavlněné sáčky jsou perfektní jako originální dárkové balení. Můžete je také použít doma, ve škole nebo na cestách - skrýt, co chcete a přitom budete mít věci vždy organizované.
Na zvláštní žádost našich klientů můžeme vyrobit sáčky s potiskem. Pokud Vás tato možnost zajímá, kontaktujte nás a my umístíme Vaše logo přímo na materiál!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 6 cm |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 6,5 - 7 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | COT-0608-BKX-081 |
| EAN | 5903003406242 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Bavlněné Sáčky 6 x 8 cm - černý
Látka: Bavlna, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora