10 ks Jutové sáčky 6 x 8 cm - levandulové
72,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 13x18 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


3 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 13 x 18 cm -přírodní / modré květy
42,00Kč14,00Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 13x18 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 13 x 18 cm - sv. růžový
139,00Kč13,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 75x100 cmLátka: BavlnaBarva:


1 ks Bavlněný pytel 75 x 100 cm - přírodní
205,00Kč205,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 16x37 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytlík z imitovaného lnu s potiskem 16 x 37 cm - přirozené / růže
25,00Kč25,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 11x14 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - tyrkysový
93,00Kč9,30Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Sada 10 stylových jutových sáčků světlá fialové, velikost 6 x 8 cm. Prohlédnite si také jiné možnosti z naší nabídky - nabízíme také jutové sáčky v jiných barevných verzích. Juta je zajímavý materiál , který zaujme, už na první pohled svým pøirozeným vzhledem.
Jutové sáčky dokáží absorbovat vlhkost z prostředí a vypouštět ji postupně, a proto je skvělá na místa, kde se úroveň vlhkosti mění.
V naší nabídce najdete sáčky ze syntetické juty, ale bez ohledu na její původ, Vás zaujme svým "divokým" vzhledem - skvěle doplňuje přírodní dekorace a vůně, potraviny, bio potraviny a jiné ekologické produkty, takže je ideální na různé události ve venkovské atmosféře.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Juta |
|---|---|
| Barva | Světle fialová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 6 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 8 cm |
| Výška k šňůrky * | 5 - 6 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | JUT-0608-L.VL-142 |
| EAN | 5903003406426 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Jutové sáčky 6 x 8 cm - levandulové
Látka: Juta, Velikost: 6x8 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.

















Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora