10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - olivový
59,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 5x7 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - blankytně modré
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutový pytel 26 x 35 cm - přírodní / hvězda
85,00Kč85,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 9 x 12 cm - Šedý
86,00Kč8,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 12x15 cmLátka: SametBarva:


Adventní kalendář, 24 ks sametových sáčků 12 x 15 cm - červená
727,00Kč727,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 3.5x19 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - červené
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Sada 10 kusù sáčků z organzy støední velikosti barvy olivový s velikostí 15 x 20 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální sáčky mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Olivová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 15 cm |
| Výška * | 20 cm |
| Výška k šňůrky * | 15 - 15.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1520-OLI-381 |
| EAN | 5903003406617 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - olivový
Látka: Organza, Velikost: 15x20 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora