10 ks Sametové sáčky 11 x 14 cm - červený
106,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - Vánoce / 2
83,00Kč8,30Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 13x18 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Adventní kalendář - jutové pytlíky 13 x 18 cm - přírodní tmavé + bílá čísla
779,00Kč779,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutový pytel 26 x 35 cm - světlé přírodní
43,00Kč43,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: LenBarva:


10 ks Lněné pytlíky z přírodního lnu 9 x 12 cm
324,00Kč32,40Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - Vánoce
70,00Kč7,00Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
Představena sada velurových sáčků je ideální volbou pro lidi, kteří oceňují trvanlivost a krásu. Sáčky z veluru jsou nejenže velmi příjemné na dotek, navíc Vám budou sloužit dlouhá léta! Velur je mimořádně odolná tkanina, o kterou je jednoduchá péče.
V našich velurových sáčcích můžete přechovávat prakticky všechno! Počínaje od šperků a konče sbírkou vzácných mincí. Je to ideální forma zabalení dárku pro každou příležitost! Vzhledem k tomu, že se jedná o vzdušný materiál, nemusíme se obávat nepříjemného zápachu předmětů ukrytých v těchto sáčcích.
Velur je již mnoho let považován za exkluzivní materiál a používá se při výrobě obuvi, oděvů a čalounění. Nakupte si naše velurové sáčky ideální pro každou příležitost nebo oslavu!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Samet |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 11 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 14 cm |
| Výška k šňůrky * | 10 - 10,5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | VVT-1114-RED-022 |
| EAN | 5903003407584 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Sametové sáčky 11 x 14 cm - červený
Látka: Samet, Velikost: 11x14 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.














Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora