3 ks Bavlněné pytle 22 x 30 cm - červené
66,00Kč / bal.
1 bal. = 3 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 45x60 cmLátka: LenBarva: -21%


1 ks Lněný pytel z přírodního lnu 45 x 60 cm
242,00KčOriginal price was: 242,00Kč.190,53KčCurrent price is: 190,53Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 190,53Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 190,53Kč.
190,53Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: JutaBarva: -23%


3 ks Jutové pytle 22 x 30 cm - mix barev
96,00KčOriginal price was: 96,00Kč.74,06KčCurrent price is: 74,06Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 74,06Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 74,06Kč.
24,69Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva: -15%


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - barevný mix
123,00KčOriginal price was: 123,00Kč.104,06KčCurrent price is: 104,06Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 104,06Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 104,06Kč.
4,16Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: Organza, BavlnaBarva: -26%


Bavlněné sáčky s organzou 10 x 13 cm - 10 ks - elegantní balení pro malé dárky
185,00KčOriginal price was: 185,00Kč.137,00KčCurrent price is: 137,00Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 137,00Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 137,00Kč.
13,70Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12 cmLátka: SaténBarva: -43%


10 ks. Saténové pytlíky 12 x 15 cm - Vánoce - Lízátko
332,00KčOriginal price was: 332,00Kč.188,18KčCurrent price is: 188,18Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 188,18Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 188,18Kč.
18,82Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Představujeme výjimečně univerzální obaly z bavlny. Tady koupíte pytle s rozměry 22 x 30 cm v módní červené barvě.
Jde o sadu 3 kusů středních bavlněných sáčků o rozměrech 22 x 30 cm, jejichž červený barva bude ideální pro jakékoli místo. Tato sada je velmi univerzální - umožňuje Vám používat pytle různými způsoby.
Naše pytle jsou ideální pro skladování předmětů jako jsou kosmetika, svíčky nebo mýdla. Kromě toho jsou bavlněné pytle perfektní jako originální dárkové balení - od společnosti, organizace nebo od milované osoby. Bavlněné pytle lze použít kdekoli je potřebujete - v nich můžete ukládat, co chcete.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 3 |
| Šířka * | 22 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 30 cm |
| Výška k šňůrky * | 23 - 23,5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | COT-2230-RED-001 |
| EAN | 5903003409595 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko









Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora