3 ks Organzové pytle 50 x 65 cm - bílé
117,00Kč / bal.
1 bal. = 3 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - na cibuli (EN)
115,00Kč115,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - Vánoce / 2
51,00Kč5,10Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 9x12 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


10 ks Pytlík z imitovaného lnu 9 x 12 cm - přirozený - srdce
159,00Kč15,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - černé
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - oranžové
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Sada 3 kusù sáčků z organzy velkých velikosti barvy bíles velikostí 50 x 65 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální sáčky mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 3 |
| Šířka * | 50 cm |
| Výška * | 65 cm |
| Výška k šňůrky * | 59-60 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-5065-WTX-361 |
| EAN | 5903003404958 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
3 ks Organzové pytle 50 x 65 cm - bílé
Látka: Organza, Velikost: 50x65 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora