5 ks Bavlněné Sáčky 18 x 24 cm - bílý
85,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva: -26%


Jutové sáčky 12x15 cm - bílé puntíky a rustikální kouzlo dárků
155,00KčOriginal price was: 155,00Kč.114,65KčCurrent price is: 114,65Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 114,65Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 114,65Kč.
11,47Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 15x33 cmLátka: OrganzaBarva: -22%


10 ks Organza sáčky 15 x 33 cm - barevný mix
115,00KčOriginal price was: 115,00Kč.89,36KčCurrent price is: 89,36Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 89,36Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 89,36Kč.
8,94Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva: -15%


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - barevný mix
123,00KčOriginal price was: 123,00Kč.104,06KčCurrent price is: 104,06Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 104,06Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 104,06Kč.
4,16Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva: -40%


10 ks. Organzové sáčky 12 x 15 cm - mix jarních barev
120,00KčOriginal price was: 120,00Kč.71,70KčCurrent price is: 71,70Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 71,70Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 71,70Kč.
7,17Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva: -26%


Jutové pytlíky s puntíky - 12x15 cm, sada 10 ks - přírodní styl s jemným leskem
155,00KčOriginal price was: 155,00Kč.114,65KčCurrent price is: 114,65Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 114,65Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 114,65Kč.
11,47Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Jde o sadu 5 kusů středních bavlněných sáčků o rozměrech 18 x 24 cm, jejichž bílý barva bude ideální pro jakékoli místo. Tato sada je velmi univerzální - umožňuje Vám používat sáčky různými způsoby.
Naše sáčky jsou ideální pro skladování předmětů jako jsou kosmetika, svíčky nebo mýdla. Kromě toho jsou bavlněné sáčky perfektní jako originální dárkové balení - od společnosti, organizace nebo od milované osoby. Bavlněné sáčky lze použít kdekoli je potřebujete - v nich můžete ukládat, co chcete.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 18 cm |
| Příležitost | Vánoce, Velikonoce |
| Výška * | 24 cm |
| Výška k šňůrky * | 17 - 18 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | COT-1824-WTX-011 |
| EAN | 5903003406198 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora