5 ks Bavlněné Sáčky 18 x 24 cm - tyrkysový
85,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 18x24 cmLátka: SametBarva:


5 ks Sametové sáčky 18 x 24 cm - černé
115,00Kč23,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - fuchsiová
92,00Kč3,68Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 16x37 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné Sáčky 16 x 37 cm - černý
69,00Kč23,00Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 6x8 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - oranžové
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: BavlnaBarva:


3 ks Bavlněné pytle 26 x 35 cm - červené
89,00Kč29,67Kč / ks1 bal. = 3 ksDočasně nedostupné
Popis
Nabízíme univerzální, opakovaně použitelné textilní obaly. Zde koupíte pytlíčky ušité ze 100% bavlny v tyrkysové barvě.
Nabízíme sadu 5 sáčků vyrobených z bavlny o rozměrech 18 x 24 cm. Tento praktický balíček je k dispozici v tyrkysový barvě a vydrží dlouho.
Sáčky v prezentované nabídce jsou vyrobeny z odolné látky, kterou je bavlna. Díky tomu vždy vypadají esteticky a elegantně. Tyto sáčky lze použít jako dárkové balení i jako obal pro různé každodenní potřeby.
Na zvláštní žádost našich klientů vyrábíme sáčky s vybraným potiskem. Pokud Vás tato možnost zajímá, kontaktujte nás a my umístíme Vaše logo přímo na materiál.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna |
|---|---|
| Barva | Tyrkysová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 18 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 24 cm |
| Výška k šňůrky * | 17 - 18 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | COT-1824-TQX-001 |
| EAN | 5903003409496 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
5 ks Bavlněné Sáčky 18 x 24 cm - tyrkysový
Látka: Bavlna, Velikost: 18x24 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora