5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - tmavě fialové
72,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 11x20 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: Bestseller


10 ks Pytlíky z imitovaného lnu 11 x 20 cm - přirozený
119,00Kč11,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - Vánoce / 8
56,00Kč5,60Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - na cibuli (EN)
115,00Kč115,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: SaténBarva:


5 ks Saténové sáčky 15 x 20 cm - červené
43,00Kč8,60Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 55x75 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: Bestseller


1 ks Pytel z imitace lnu 55 x 75 cm - přírodní
94,00Kč94,00Kč / ks1 bal. = 1 ks
Popis
Sada 5 kusù sáčků z organzy velkých velikosti barvy tmavě fialovés velikostí 26 x 35 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální sáčky mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Tmavě fialová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 26 cm |
| Výška * | 35 cm |
| Výška k šňůrky * | 29 - 30 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-2635-DVL-141 |
| EAN | 5903003405764 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - tmavě fialové
Látka: Organza, Velikost: 26x35 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora