5 ks Organzové pytle 35 x 50 cm - bílé
113,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 6x8 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - zlaté
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 18x24 cmLátka: BavlnaBarva:


1 ks Džínové sáčky 18 x 24 cm - modré
32,00Kč32,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 6x8 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 6 x 8 cm - černé
67,00Kč6,70Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 40x55 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 40 x 55 cm - levandulové
135,00Kč27,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 18 x 24 cm - Vánoce
111,00Kč11,10Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné
Popis
5 kusù velkých bíle sáčků z organzy s velikostí 35 x 50 cm je velmi praktická sada se širokým použitím, která usnadní organizaci vašeho domova a také najde své použití na formálnìjší situace.
Pytlík je praktický zpùsob skladování pøedmìtù, ale obyèejné sáčky a sáčky mají tendenci ke kažení uzavírání a jsou jednoduše nudné - sáčky z organzy pro to jsou nejen pevné, ale i pìkné, díky èemuž jsou skvìlé i jako balení na dárek pro rodinu nebo na formálnìjší pøíležitosti napø. na firemní akce. Jejich velikost vám umožní zabalit i velké pøedmìty: láhve s alkoholem, fotoalba a také elektroniku, jako napø. tablet.
Ozdobné sáčky z organzy jsou univerzální a splní oèekávání v každé situaci.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 35 cm |
| Výška * | 50 cm |
| Výška k šňůrky * | 44-45 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-3550-WTX-361 |
| EAN | 5903003404897 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
5 ks Organzové pytle 35 x 50 cm - bílé
Látka: Organza, Velikost: 35x50 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora