7 ks Pytlů z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - 7 dní v týdnu
482,00Kč / bal.
1 bal. = 7 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva: -23%


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - stříbrné
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.56,41KčCurrent price is: 56,41Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
2,26Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: BavlnaBarva: -11%


5 ks Bavlněné Sáčky 15 x 20 cm - tyrkysový
79,00KčOriginal price was: 79,00Kč.70,53KčCurrent price is: 70,53Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 70,53Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 70,53Kč.
14,11Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: BavlnaBarva: -13%


10 ks Bavlněné Sáčky 8 x 10 cm - červený
78,00KčOriginal price was: 78,00Kč.68,17KčCurrent price is: 68,17Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 68,17Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 68,17Kč.
6,82Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: -25%


10 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 9 x 12 cm - přirozené / thank you 2
189,00KčOriginal price was: 189,00Kč.141,12KčCurrent price is: 141,12Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 141,12Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 141,12Kč.
14,11Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 4x2 cmLátka: SaténBarva: -30%


10 ks. - Látkové mašličky 4 x 2 cm - červené
59,00KčOriginal price was: 59,00Kč.41,12KčCurrent price is: 41,12Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 41,12Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 41,12Kč.
4,11Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Objevte naše univerzální velké textilní pytle s dvojitou bavlněnou šňůrkou ve stahovacím lemu!
Námi nabízené obaly jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny a polyesteru tkaniny. Kombinace přírodních a syntetických vláken zaručuje dlouhou životnost a pevnost, jakož i vysokou odolnost proti roztažení a stírání.
Všechny naše pytlíčky jsou vyráběny ručně. Poloha ozdobné aplikace/potisku se u jednotlivých exemplářů může nepatrně lišit od té prezentované na fotografiích.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Bavlna, polyester, Len |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Ozdobný otisk | Tak |
| Počet kusů v balíku | 7 |
| Šířka * | 30 cm |
| Výška * | 40 cm |
| Výška k šňůrky * | 34 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | NLIN-3040-NAT-WEEK-001 |
| EAN | 5903003407485 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko












Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora