10 ks Jutové sáčky 12 x 15 cm - světlá růžové
110,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 4 cm Barva:


24 ks. Samolepicí čísla 1-24 - červené
89,00Kč3,71Kč / ks1 bal. = 24 ks -
Velikost: 13x27 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 13 x 27 cm - bordové
72,00Kč7,20Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva: Bestseller


5 ks Pytlíky z imitovaného lnu 18 x 24 cm - přirozené
79,00Kč15,80Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


10 ks Pytlíky z imitovaného lnu s potiskem 12 x 15 cm - přirozené / růže
118,00Kč11,80Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 45x60 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametový pytel 45 x 60 cm - černý
91,00Kč91,00Kč / ks1 bal. = 1 ks
Popis
Sada 10 stylových jutových sáčků světlá růžové, velikost 12 x 15 cm. Prohlédnite si také jiné možnosti z naší nabídky - nabízíme také jutové sáčky v jiných barevných verzích. Juta je zajímavý materiál , který zaujme, už na první pohled svým pøirozeným vzhledem.
Jutové sáčky dokáží absorbovat vlhkost z prostředí a vypouštět ji postupně, a proto je skvělá na místa, kde se úroveň vlhkosti mění.
V naší nabídce najdete sáčky ze syntetické juty, ale bez ohledu na její původ, Vás zaujme svým "divokým" vzhledem - skvěle doplňuje přírodní dekorace a vůně, potraviny, bio potraviny a jiné ekologické produkty, takže je ideální na různé události ve venkovské atmosféře.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Juta |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 12 cm |
| Příležitost | Valentýna, Velikonoce |
| Výška * | 15 cm |
| Výška k šňůrky * | 11 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | JUT-1215-L.PK-132 |
| EAN | 5902565687854 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Jutové sáčky 12 x 15 cm - světlá růžové
Látka: Juta, Velikost: 12x15 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora