10 ks Jutové sáčky 9 x 12 cm - bordové
86,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: OrganzaBarva:


1 ks Organzový pytel na Halloween (nr 1) 30 x 40 cm - černý
62,00Kč62,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 45x60 cmLátka: BavlnaBarva:


1 ks Bavlněný pytel 45 x 60 cm - přírodní
97,00Kč97,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 10x13 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 10 x 13 cm - přirozené / hvězda
181,00Kč18,10Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 22 x 30 cm - přírodní / na houby (DE)
99,00Kč99,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - černé
113,00Kč4,52Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Sada 10 stylových jutových sáčků bordové , velikost 9 x 12 cm. Prohlédnite si také jiné možnosti z naší nabídky - nabízíme také jutové sáčky v jiných barevných verzích. Juta je zajímavý materiál , který zaujme, už na první pohled svým pøirozeným vzhledem.
Jutové sáčky dokáží absorbovat vlhkost z prostředí a vypouštět ji postupně, a proto je skvělá na místa, kde se úroveň vlhkosti mění.
V naší nabídce najdete sáčky ze syntetické juty, ale bez ohledu na její původ, Vás zaujme svým "divokým" vzhledem - skvěle doplňuje přírodní dekorace a vůně, potraviny, bio potraviny a jiné ekologické produkty, takže je ideální na různé události ve venkovské atmosféře.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Juta |
|---|---|
| Barva | Bordó |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 9 cm |
| Příležitost | Vánoce |
| Výška * | 12 cm |
| Výška k šňůrky * | 9 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | JUT-0912-BG-042 |
| EAN | 5902565686871 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Jutové sáčky 9 x 12 cm - bordové
Látka: Juta, Velikost: 9x12 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora