25 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - zelené
92,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 16x37 cmLátka: SaténBarva:


1 ks Saténové sáčky 16 x 37 cm - stříbrné
17,00Kč17,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 9x12 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


25 ks Organza sáčky 9 x 12 cm - tmavě fialové
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 40x55 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 40 x 55 cm - černé
135,00Kč27,00Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Adventní kalendář - jutové pytlíky 12 x 15 cm - přírodní světlé + červená čísla
722,00Kč722,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 5x7 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - barevný mix
83,00Kč3,32Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Sada malých, ale velmi praktických sáčků z organzy. Nabídka se týká sady 25 kusů v zelené barvě, přičemž barvy a rozměry jednoho sáčku jsou 10 x 13 cm.
Organza je poloprůsvitná tkanina s velmi vzdušnou strukturou, která nejen elegantně vypadá, ale je také velmi pevná. Sáčky z organzy jsou proto praktickým způsobem, jak dlouhou dobu skladovat malé předměty.
Tato sada je ideální volbou, pokud hledáte způsob, jak skladovat velké množství malých věcí, jako jsou mince nebo knoflíky - sáčky z organzy s rozměry 10 x 13 cm dokonale zvládnou takovou roli. A pokud do nich vložíte příjemné vůně (např. levanduli) můžete vytvořit originální voňavé sáčky nebo voňavé sáčky do skříně.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 10 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 13 cm |
| Výška k šňůrky * | 9.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-1013-GRX-241 |
| EAN | 5902565680916 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 10 x 13 cm - zelené
Látka: Organza, Velikost: 10x13 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora