25 ks Organza sáčky 13 x 18 cm - zelené
129,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 11x14 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - červený
93,00Kč9,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 30x45 cmLátka: NonwovenBarva:


Vánoční netkané pytle 30 x 45 cm s potiskem - sada 3 kusů
124,00Kč41,33Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 30 x 40 cm - na houby
115,00Kč115,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - červené
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm s potiskem
295,00Kč29,50Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Sada 25 kusù sáčků z organzy v zelené barvì s velmi širokým a praktickým použitím.
Rozmìr 13 x 18 cm je ideální pro skladování drobných pøedmìtù, jako jsou kanceláøské potøeby, reklamní dárky, pamìtní figurky a mnoho dalších neobvyklých pøedmìtù - univerzální styl organzy se pøizpùsobí prakticky jakýmkoliv pøedmìtem.
Sáčky z organzy jsou velmi praktickým výrobkem, který poslouží nejen jako způsob skladování pro nejrůznější drobnosti, ale také jako pytlík s příjemnou vůní, jako jsou speciální vonné kuličky nebo aromatické květiny. Je také skvělý jako malé dárkové balení na reklamní doplněk, malé elektronické zařízení a také šperky - používání těchto malých sáčků je téměř neomezené!
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 13 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 18 cm |
| Výška k šňůrky * | 12.5 - 13 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1318-GRX-241 |
| EAN | 5902565681388 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
25 ks Organza sáčky 13 x 18 cm - zelené
Látka: Organza, Velikost: 13x18 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora