10 ks Organza sáčky 13 x 27 cm - krémové
72,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 11x14 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 11 x 14 cm - černý
93,00Kč9,30Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: JutaBarva:


1 ks Jutowy pytel 30 x 40 cm - červený / Vánoční stromek
112,00Kč112,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 13x18 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 13 x 18 cm - zlaté
129,00Kč5,16Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 22x32 cmLátka: NonwovenBarva:


Netkané sáčky s potiskem Halloween - stylové dárkové pytlíky 22 x 32 cm, sada 3 ks
184,00Kč61,33Kč / ks1 bal. = 3 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: BavlnaBarva:


10 ks Bavlněné Sáčky 12 x 15 cm - tyrkysový
112,00Kč11,20Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Sada 10 kusù sáčků z organzy støední velikosti barvy ecru s velikostí 13 x 27 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální sáčky mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Krémová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 13 cm |
| Příležitost | Vánoce |
| Výška * | 27 cm |
| Výška k šňůrky * | 20.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1327-IVX-451 |
| EAN | 5902565681500 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 13 x 27 cm - krémové
Látka: Organza, Velikost: 13x27 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.









Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora