10 ks Organza sáčky 13 x 27 cm - růžové
72,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - neonově zelené
113,00Kč4,52Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 16x37 cmLátka: SaténBarva:


1 ks Saténové sáčky 16 x 37 cm - červené
17,00Kč17,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 10x13 cmLátka: SaténBarva: Bestseller


10 ks Saténové sáčky 10 x 13 cm - černé
54,00Kč5,40Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 13x27 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 13 x 27 cm - blankytně modré
72,00Kč7,20Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 10x13 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 10 x 13 cm - přirozené / hvězda
181,00Kč18,10Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Univerzální sada støedních sáčků z organzy v růžové barvì s rozmìrem 13 x 27 cm, je ideální zpùsob pro univerzální dodateèné vybavení domu - sada obsahuje až 10 kusù - proto Vám jednorázový nákup bude sloužit delší dobu, vždy, když budete potøebovat více prostoru pro své vìci.
Sáčky z organzy Vám vždy pomohou při elegantním balení dárků, jako jsou sladkosti, kosmetika a parfémy, pomohou Vám zorganizovat všechny drobnosti, jako nitě a knoflíky, ale i Vaše cenné šperky - jsou užitečné v každé domácnosti a na každém místě a jejich využití je omezeno jen vaší představivostí!
Můžeme také vyrobit sáčky s přidáním Vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Růžový |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 13 cm |
| Příležitost | Valentýna |
| Výška * | 27 cm |
| Výška k šňůrky * | 20.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1327-PKX-071 |
| EAN | 5902565681531 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 13 x 27 cm - růžové
Látka: Organza, Velikost: 13x27 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.












Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora