10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - neonově zelené
59,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 6x8 cmLátka: SametBarva: Bestseller


10 ks Sametové sáčky 6 x 8 cm - bíle
67,00Kč6,70Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu 30 x 40 cm s potiskem - Mikuláš
139,00Kč139,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 13x18 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 13 x 18 cm - bordové
135,00Kč13,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - zlaté
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 11x14 cmLátka: SametBarva:


10 ks Sametové sáčky 11 x 14 cm - sv. růžový
106,00Kč10,60Kč / ks1 bal. = 10 ks
Popis
Univerzální sada støedních sáčků z organzy v neonově zelené barvì s rozmìrem 15 x 20 cm, je ideální zpùsob pro univerzální dodateèné vybavení domu - sada obsahuje až 10 kusù - proto Vám jednorázový nákup bude sloužit delší dobu, vždy, když budete potøebovat více prostoru pro své vìci.
Sáčky z organzy Vám vždy pomohou při elegantním balení dárků, jako jsou sladkosti, kosmetika a parfémy, pomohou Vám zorganizovat všechny drobnosti, jako nitě a knoflíky, ale i Vaše cenné šperky - jsou užitečné v každé domácnosti a na každém místě a jejich využití je omezeno jen vaší představivostí!
Můžeme také vyrobit sáčky s přidáním Vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 15 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 20 cm |
| Výška k šňůrky * | 15 - 15.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1520-NGR-031 |
| EAN | 5902565683825 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - neonově zelené
Látka: Organza, Velikost: 15x20 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.













Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora