10 ks Organza sáčky 16 x 37 cm - modré
115,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 30x40 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu 30 x 40 cm - velikonoční - zajíček
115,00Kč115,00Kč / ks1 bal. = 1 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 10x13 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 10 x 13 cm - přirozené / hvězda
181,00Kč18,10Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 3.5x19 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - modré
86,00Kč3,44Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: SaténBarva:


10 ks Saténové sáčky 8 x 10 cm - bíle
44,00Kč4,40Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 22x30 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


1 ks Pytel z imitace lnu s potiskem 22 x 30 cm - přírodní / na česnek (EN)
99,00Kč99,00Kč / ks1 bal. = 1 ks
Popis
Univerzální sada støedních sáčků z organzy v modré barvì s rozmìrem 16 x 37 cm, je ideální zpùsob pro univerzální dodateèné vybavení domu - sada obsahuje až 10 kusù - proto Vám jednorázový nákup bude sloužit delší dobu, vždy, když budete potøebovat více prostoru pro své vìci.
Sáčky z organzy Vám vždy pomohou při elegantním balení dárků, jako jsou sladkosti, kosmetika a parfémy, pomohou Vám zorganizovat všechny drobnosti, jako nitě a knoflíky, ale i Vaše cenné šperky - jsou užitečné v každé domácnosti a na každém místě a jejich využití je omezeno jen vaší představivostí!
Můžeme také vyrobit sáčky s přidáním Vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Modrá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 16 cm |
| Příležitost | Vánoce |
| Výška * | 37 cm |
| Výška k šňůrky * | 31 - 32.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1637-BLX-231 |
| EAN | 5902565682453 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 16 x 37 cm - modré
Látka: Organza, Velikost: 16x37 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora