10 ks Organza sáčky 18 x 24 cm - žluté
74,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - červené
59,00Kč5,90Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 6x8 cmLátka: SaténBarva:


10 ks Saténové sáčky 6 x 8 cm - stříbrné
43,00Kč4,30Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 40x55 cmLátka: SametBarva:


1 ks Sametowy pytel 40 x 55 cm - černý
82,00Kč82,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 5x7 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - modré
73,00Kč2,92Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva:


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - krémové
75,00Kč3,00Kč / ks1 bal. = 25 ksDočasně nedostupné
Popis
Sada 10 kusù sáčků z organzy støední velikosti barvy žluté s velikostí 18 x 24 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální sáčky mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Žlutá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 18 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 24 cm |
| Výška k šňůrky * | 18.5 - 19.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Střední |
| SKU | ORB-1824-YXX-341 |
| EAN | 5902565682743 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organza sáčky 18 x 24 cm - žluté
Látka: Organza, Velikost: 18x24 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora