10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - blankytně modré
99,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 13x18 cmLátka: JutaBarva:


1 ks. Jutový pytlík 13 x 18 cm- Vánoce + dřevěná ozdoba s parohy
155,00Kč155,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: Bavlna, polyester, LenBarva:


Adventní kalendář, 24 ks Pytlík z imitovaného lnu 12 x 15 cm - přirozené
727,00Kč727,00Kč / ks1 bal. = 1 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - Vánoční / 8
111,00Kč22,20Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 15x20 cmLátka: OrganzaBarva:


10 ks Organza sáčky 15 x 20 cm - neonově zelené
59,00Kč5,90Kč / ks1 bal. = 10 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 6,3x8,9 cm


33 ks Kartičky s úkoly do adventního kalendáře (EN)
75,00Kč2,27Kč / ks1 bal. = 33 ks
Popis
Sada 10 kusù sáčků z organzy støední velikosti barvy blankytné s velikostí 22 x 30 cm.
Organza je elegantní materiál pocházející z Turkestánu - regionu Asie. Je velmi stylová a zároveň vzdušná a jemná. Její univerzální vzhled a jemná průhlednost umožňují její využití v každé situaci.
Tyto univerzální pytle mohou být použity pro skladování téměř všech předmětů: šperků, mincí a knoflíků, ale i svíček nebo parfémů. Můžete je použít i na nasypání květů nebo vonných kuliček.
Organza bude také skvělá jako balení na malý dárek: dárek bude zabalen stylovým způsobem a pootevře roušek tajemství ještě před otevřením, protože organza je mírně průhledná.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Světle modrá |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 22 cm |
| Výška * | 30 cm |
| Výška k šňůrky * | 23.5 - 25.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-2230-LBL-371 |
| EAN | 5902565681975 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - blankytně modré
Látka: Organza, Velikost: 22x30 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora