10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - levandulové
99,00Kč / bal.
1 bal. = 10 ksE-mail, až bude skladem




Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 18x24 cmLátka: JutaBarva:


5 jutových pytlíků 18x24 cm - se zlatými puntíky a dekorativním lemem
159,00Kč31,80Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 26x35 cmLátka: OrganzaBarva:


5 ks Organzové pytle 26 x 35 cm - černé
72,00Kč14,40Kč / ks1 bal. = 5 ksDočasně nedostupné -
Velikost: 12x15 cmLátka: JutaBarva: Bestseller


10 ks Jutové sáčky 12 x 15 cm - přirozené
110,00Kč11,00Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 8x10 cmLátka: JutaBarva:


10 ks Jutové sáčky 8 x 10 cm - bordové
75,00Kč7,50Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 30x45 cmLátka: NonwovenBarva:


Vánoční netkané pytle 30 x 45 cm - sada 3 kusů s elegantním potiskem
156,00Kč52,00Kč / ks1 bal. = 3 ks
Popis
Praktická sada univerzálních 10 kusù sáčků z organzy støední velikosti v levandulové barvì s rozmìry 22 x 30 cm.
Tato univerzální sada je perfektním doplňkem do každého domu - pytle z organzy mohou být použity k mnoha účelům, balení vystačí na dlouho. pytle umožňují jednoduché rozdělení vašich předmětů, a to není konec jejich využití.
Můžete je použít i během různých oslav - slouží jako balení pro na dárek pro rodinu, tak na oficiální, firemní dárky a doplňky. Organza je velmi jemný materiál, který je vhodný pro každou příležitost - je to chytrý materiál s desítkami použití.
Můžeme také vyrobit pytle s přidáním Vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Světle fialová |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 10 |
| Šířka * | 22 cm |
| Příležitost | Velikonoce |
| Výška * | 30 cm |
| Výška k šňůrky * | 23.5 - 25.5 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-2230-LVL-461 |
| EAN | 5902565681982 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko
1 Odhad
2 Návrhu
3 Kontakt
10 ks Organzové pytle 22 x 30 cm - levandulové
Látka: Organza, Velikost: 22x30 cm
Zmenšete tiskovou plochu na pro nižší cenu
Přetisk
Přidat soubor
Bohužel momentálně nemáme dostatek položek skladem pro dokončení vaší objednávky. Kontaktujte nás prosím pro kontrolu dostupnosti nebo alternativní možnosti.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora