25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - červené
86,00Kč / bal.
1 bal. = 25 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 8x10 cmLátka: OrganzaBarva: -25%


25 ks Organza sáčky 8 x 10 cm - fuchsiová
75,00KčOriginal price was: 75,00Kč.56,41KčCurrent price is: 56,41Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
2,26Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva: -36%


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - zelené
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.47,00KčCurrent price is: 47,00Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 47,00Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 47,00Kč.
1,88Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 18x24 cmLátka: OrganzaBarva: -26%


10 ks Organza sáčky 18 x 24 cm - červené
74,00KčOriginal price was: 74,00Kč.54,64KčCurrent price is: 54,64Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 54,64Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 54,64Kč.
5,46Kč / ks1 bal. = 10 ks -
Velikost: 5x7 cmLátka: OrganzaBarva: Bestseller-21%


25 ks Organza sáčky 5 x 7 cm - bíle
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.57,58KčCurrent price is: 57,58Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 57,58Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 57,58Kč.
2,30Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 35x50 cmLátka: OrganzaBarva: -21%


5 ks Organzové pytle 35 x 50 cm - bordové
113,00KčOriginal price was: 113,00Kč.88,77KčCurrent price is: 88,77Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 88,77Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 88,77Kč.
17,75Kč / ks1 bal. = 5 ks
Popis
Představujeme Vám kolekci malých (3,5 x 19 cm) sáčků z organzy v červené barvě. Sada obsahuje 25 kusů a můžete je použít na sto různých způsobů. Také můžeme vyrobit sáčky s přidáním vašeho loga přímo na materiál - kontaktujte nás.
Tyto praktické sáčky jsou obzvláště dobré na skladování drobných předmětů: mohou to být sběratelské mince, příslušenství na šití, malé reklamní a firemní doplňky, šperky, sladkosti a dokonce i květiny - možnosti jsou omezeny pouze vaší představivostí
Organza je velmi vzdušný a elegantní materiál, což z ní činí skvělý materiál na zabalení malého dárku pro blízkého - představována sada 25 kusů umožní obdarovat celou rodinu.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 25 |
| Šířka * | 3.5 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 19 cm |
| Výška k šňůrky * | 16 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 1 cm |
| Velikost | Malý |
| SKU | ORB-0319-RED-011 |
| EAN | 5902565680206 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko










Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora