5 ks Organzové pytle 40 x 55 cm - červené
135,00Kč / bal.
1 bal. = 5 ks



Využijte aktuální příležitosti
-
Velikost: 3.5x19 cmLátka: OrganzaBarva: -25%


25 ks Organza sáčky 3,5 x 19 cm - barevný mix
96,00KčOriginal price was: 96,00Kč.72,30KčCurrent price is: 72,30Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 72,30Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 72,30Kč.
2,89Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 12x15 cmLátka: OrganzaBarva: -15%


25 ks Organza sáčky 12 x 15 cm - barevný mix
123,00KčOriginal price was: 123,00Kč.104,06KčCurrent price is: 104,06Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 104,06Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 104,06Kč.
4,16Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: Různé velikostiLátka: Bavlna, Bavlna, polyesterBarva: -42%


5 ks Pytle z imitace lnu na zeleninu (3 ks) a bavlněné tašky na nákupy (2 ks) (EN)
257,00KčOriginal price was: 257,00Kč.148,18KčCurrent price is: 148,18Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 148,18Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 148,18Kč.
29,64Kč / ks1 bal. = 5 ks -
Velikost: 7x9 cmLátka: OrganzaBarva: -23%


25 ks Organza sáčky 7 x 9 cm (SDB) - stříbrné
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.56,41KčCurrent price is: 56,41Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 56,41Kč.
2,26Kč / ks1 bal. = 25 ks -
Velikost: 6x8 cmLátka: OrganzaBarva: -16%


25 ks Organza sáčky 6 x 8 cm - neonově zelené
73,00KčOriginal price was: 73,00Kč.61,12KčCurrent price is: 61,12Kč.Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 61,12Kč.
Nejnižší cena za posledních 30 dní před zlevněním: 61,12Kč.
2,44Kč / ks1 bal. = 25 ks
Popis
Sada 5 kusù velkých sáčků z organzy 40 x 55 cm s červené barvou.
Velikost této praktické sady umožòuje zabalit velké množství pøedmìtù bez ohledu na jejich velikost. Tyto sáčky z organzy jsou velmi praktické: mohou sloužit jako balení pro jeden velký dar (napø. lahve dobrého alkoholu pro dospìlého), nebo nìkolik menších, napø. pytlík pamlskù s množstvím rùzných pochoutek pro dítì.
Pokud hledáte univerzální zpùsob balení, velké sáčky z organzy jsou ideálním øešením - nabízejí dostatek prostoru a zároveò se prezentují velmi elegantnì. Jde o praktické balení, který vyhovuje jakémukoliv typu obsahu.
Zobrazit celý popisParametry
| Látka | Organza |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Ozdobný otisk | Ne |
| Počet kusů v balíku | 5 |
| Šířka * | 40 cm |
| Příležitost | Vánoce, Valentýna |
| Výška * | 55 cm |
| Výška k šňůrky * | 47 - 50 cm |
| * Tolerance rozměrů | +/- 5% |
| Velikost | Velký |
| SKU | ORB-4055-RED-011 |
| EAN | 5902565685959 |

Podrobnosti o shodě produktu s předpisy: Odpovědnost za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka, Polsko











Okamžitá dostupnost
Vysoká kvalita
Personalizace k dispozici
Zákaznická podpora